رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

دانش آموز پاوه ای که توانست درمسابقات جهانی یو سی مس مقام اول را به دست بیاورد رمز موفقیت خود را پشتکار و اراده قوی عنوان کرد. کیانا عبداللهی درگفتگو با خبرنگار میلکان گفت:دو سال پیش درکلاس یو سی مس شرکت کردم.اما بنا به دلایلی مربی نتوانست کلاس را دایر کند و این کلاس بعد […]

دانش آموز پاوه ای که توانست درمسابقات جهانی یو سی مس مقام اول را به دست بیاورد رمز موفقیت خود را پشتکار و اراده قوی عنوان کرد.
کیانا عبداللهی درگفتگو با خبرنگار میلکان گفت:دو سال پیش درکلاس یو سی مس شرکت کردم.اما بنا به دلایلی مربی نتوانست کلاس را دایر کند و این کلاس بعد از یک ترم تعطیل شد.ازآنجا که خیلی به سیستم محاسبات ذهنی علاقه پیداکرده بودم پیگیربرپایی کلاس ها شدم تا اینکه آبان ماه سال ۹۶ بعداززلزله سرپل ذهاب دوباره کلاس ها درشهرستان پاوه دایرشد.از همان زمان با تلاش و پشتکار شروع به تمرین کردم.درتابستان روزانه نزدیک به ۱۰ ساعت و با آغاز مدارس درروز ۴الی ۵ساعت تمرین می کردم.
وی افزود:تمرینات برای من خیلی جدی بود و من دراین راه از تمام خواسته ها و سرگرمی های دیگر مثل:مهمانی، مسافرت وبازی گذشتم تا به هدفم برسم.
کیانا نقش پدرومادرش درکسب این موفقیت را بسیار مهم و اساسی توصیف کردو گفت:پدرو مادرم تمام امکانات را برای من فراهم کردند و درمنزل هم مادرتمرین های مرا بررسی می کرد.پدرومادرم چندین ماه از تمام برنامه های خودشان گذشتند و بیشتروقت شان را برای انجام دادن تمریناتم سپری کردند.بدین ترتیب درمسابقات استانی یو سی مس شرکت کرده و مقام اول را بدست آوردم،سپس با موفقیت درمسابقات کشوری درشهریور ۹۷، توانستم در۲۳دوره مسابقات جهانی یو سی مس که درکشور مالزی برگزار شد مقام اول را کسب کنم.
شعار یو سی مس این است که برای نابغه شدن نبوغ لازم نیست. اما شعار کیانا این است برای موفقیت درهرکاری پشتکار و اراده لازم است.

اخبار مرتبط

نظرات