رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October
با حضور استاندار کرمانشاه ؛

بازارچه دائمی صنایع دستی کرمانشاه افتتاح شد

بازارچه دائمی صنایع دستی کرمانشاه در جنب نمایشگاه بین المللی کرمانشاه با نام “شهدای مدافع حرم” با حضور استاندار و جمعی از مدیران استان کرمانشاه افتتاح شد. مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار میلکان آنلاین،بیان داشت: بازارچه دائمی صنایع دستی کرمانشاه با اعتبار۴۵۰ میلیون تومان دارای ۱۸ غرفه […]

بازارچه دائمی صنایع دستی کرمانشاه در جنب نمایشگاه بین المللی کرمانشاه با نام “شهدای مدافع حرم” با حضور استاندار و جمعی از مدیران استان کرمانشاه افتتاح شد.

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار میلکان آنلاین،بیان داشت: بازارچه دائمی صنایع دستی کرمانشاه با اعتبار۴۵۰ میلیون تومان دارای ۱۸ غرفه و در مساحت ۵۰۰ متر مربع احداث شده است.

جلیل بالایی با بیان اینکه با برگزاری ۳۰ نمایشگاه در سال در این بازارچه ۵۰۰ فرصت عرضه محصولات برای هنرمندان کرمانشاهی فراهم می شود افزود: غرفه های این بازارچه به تناوب و بنا به درخواست صنعتگران حوزه صنایع دستی استان کرمانشاه در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

در اولین نمایشگاه این بازارچه ۱۶ رشته صنایع دستی استان شامل؛ نقاشی روی شیشه، نقاشی روی لعاب، ابزارآلات فلزی، نمدمالی، البسه محلی، گره چینی، گیوه بافی و… به عرضه محصولات خود پرداخته اند.

غرفه “خانه ایرانی” نیز به منظور ارائه الگوهای طراحی منزل به شیوه سنتی در این نمایشگاه راه اندازی شده است .

در این نمایشگاه سیاه چادرهای عرضه شیرینی و آش های محلی و نیز غرفه “دمنوش” راه اندازی شده است.

 

اخبار مرتبط

نظرات