رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October
استاندار کرمانشاه در جمع نیروهای مسلح استان:

استقرار جریان سیال سرمایه در استان به تولید و اشتغال منجر می شود

به گزارش خبرنگار میلکان، هوشنگ بازوند صبح امروز شنبه (۱۵ مهرماه) در مراسم صبحگاه نیروهای مسلح استان کرمانشاه که با حضور اعضای شورای تامین این استان برگزارشد، با بیان اینکه در یک نظام سیاسی اجتماعی در دنیا تامین امنیت، اجرای قانون و عدالت اجتماعی جزء ارکان اصلی یک نظام است، اظهارداشت: در نظام جمهوری اسلامی […]

به گزارش خبرنگار میلکان، هوشنگ بازوند صبح امروز شنبه (۱۵ مهرماه) در مراسم صبحگاه نیروهای مسلح استان کرمانشاه که با حضور اعضای شورای تامین این استان برگزارشد، با بیان اینکه در یک نظام سیاسی اجتماعی در دنیا تامین امنیت، اجرای قانون و عدالت اجتماعی جزء ارکان اصلی یک نظام است، اظهارداشت: در نظام جمهوری اسلامی ایران، عمده تامین امنیت بر عهده نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به فعالیت های نیروی انتظامی در سایه مردمداری و قانونمداری آن، گفت: این نیرو، صرفا یک نیروی نظامی نیست بلکه یک نیروی مدنی نیز هست.

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی پل ارتباطی بین مردم، نظام و حکومت است، افزود: روحیه رشادت، جهاد و شهادت در کالبد نیروی انتظامی هنوز جاری است و هر روز شاهد رشادت آن ها به خاطر صیانت از کشور هستیم.

وی تصریح داشت: با توجه به نامگذاری امسال تحت عنوان سال “اقتصاد مقاونتی، تولید و اشتغال” همه در مقابل تحقق این شعار مکلف هستند.

بازوند خاطرنشان ساخت: قطعا باید سازوکاری بین تولید و اشتغال باشد که این سازوکار استقرار جریان سیال سرمایه است.

وی متذکرشد: تا سرمایه نباشد رسیدن به تولید و اشتغال ممکن نیست. در این راستا برای هموار نمودن مسیر سرمایه گذاری در استان نیازمند ایفای نقش فعال نیروی انتظامی هستیم.

استاندار کرمانشاه در پایان یادآورشد: امروز در دنیا این تولید ثروت است که قدرت ایجاد می کند.

اخبار مرتبط

نظرات