رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه اعلام کرد: حدود یک میلیارد و دویست میلیون تومان تجهیزات پزشکی بخشهای ویژه، به بیمارستان نسیم اختصاص یافته است. به گزارش میلکان  آنلاین؛ شیرزادیان افزود: این تجهیزات شامل ده دستگاه مانیتورینگ علایم حیاتی بیمار به همراه سیستم سانترال، پنج دستگاه ونتیلاتور، پنج تخته تشک مواج و چهار […]

مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه اعلام کرد: حدود یک میلیارد و دویست میلیون تومان تجهیزات پزشکی بخشهای ویژه، به بیمارستان نسیم اختصاص یافته است.
به گزارش میلکان  آنلاین؛ شیرزادیان افزود: این تجهیزات شامل ده دستگاه مانیتورینگ علایم حیاتی بیمار به همراه سیستم سانترال، پنج دستگاه ونتیلاتور، پنج تخته تشک مواج و چهار دستگاه پمپ انفوزیون به بیمارستان ریوی نسیم به منظور راه اندازی ارایه خدمات تخصصی به بیماران مبتلا به کروناویروس می باشد.
وی اظهار داشت: این دومین مرکز دانشگاه است که در کوتاهترین زمان ممکن با مدیریت معاونت غذا و دارو، درمان و همراهی بیمارستان امام رضا (ع) توسط مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه تجهیز می گردد.
به گفته وی مرکز نسیم طی سال های گذشته توسط حوزه مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه به صورت استاندارد تجهیز گردیده و تجهیزات جدید نیز به منظور تکمیل امکانات و تجهیزات پزشکی مورد نیاز و با هدف ارایه خدمات تخصصی در این مرکز به این بیمارستان اختصاص پیدا کرده و سایر نیازمندیهای آن نیز در آینده تامین می گردد.

اخبار مرتبط

نظرات