رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

  به گزارش میلکان آنلاین؛ رییس پلیس راه استان گفت: در ۷۲ ساعت اخیر (۲۸ و ۲۹ اسفند و اول فروردین) تردد در جاده های استان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۳ درصد کاهش نشان می دهد. سرهنگ “محمد حیدری” اظهار داشت: این کاهش بیانگر توجه و اهتمام مردم به توصیه های ستاد ملی […]

 

به گزارش میلکان آنلاین؛ رییس پلیس راه استان گفت: در ۷۲ ساعت اخیر (۲۸ و ۲۹ اسفند و اول فروردین) تردد در جاده های استان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۳ درصد کاهش نشان می دهد.

سرهنگ “محمد حیدری” اظهار داشت: این کاهش بیانگر توجه و اهتمام مردم به توصیه های ستاد ملی مقابله با کرونا و پرهیز از انجام سفر به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کروناست.
وی در عین حال از وقوع ۱۹ فقره سانحه رانندگی منجر به فوت و جرح در ۷۲ ساعت اخیر خبر داد و گفت: این حوادث منجر به کشته شدن ۲ نفر و زخمی شدن ۲۴ تن دیگر شد.
سرهنگ حیدری خاطرنشان کرد: با این حال تعداد افراد جان باخته امسال (۲۸ اسفند ۹۸ تا اول فروردین ۹۹) نسبت به مدت مشابه قبل ۶۰ درصد و تعداد افراد مصدوم نیز ۹۱ درصد خوشبختانه کاهش داشته است.
رییس پلیس راه استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به آغاز اولین بارش سال جدید که از ساعات ابتدایی بامداد امروز شروع به باریدن کرده، افزود: این موضوع باعث لغزنده شدن جاده شده که می طلبد رانندگان بیش از گذشته مراقب باشند.
وی تصریح کرد: علاوه بر بارش باران که تقریبا در همه محورهای استان شاهد هستیم، در محورهای خسروآباد و مله ماس بارش برف گزارش شده است.
سرهنگ حیدری در پایان و با بیان اینکه عملیات برف روبی با حضور نیروهای راهداری و پشتیبانی پلیس راه در حال انجام است، گفت: امیدوارم رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از شتاب بی مورد و رعایت فاصله طولی مناسب جان خود و دیگران را به خطر نیندازند.

اخبار مرتبط

نظرات