رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و توصیه های وزارت بهداشت، گفت: این نهاد به منظور حفظ سلامتی مددجویان تحت حمایت بخش قابل توجهی از خدمات خود را به صورت غیرحضوری به خانوارهای مددجو ارائه می کند. به گزارش میلکان آنلاین ، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد […]

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و توصیه های وزارت بهداشت، گفت: این نهاد به منظور حفظ سلامتی مددجویان تحت حمایت بخش قابل توجهی از خدمات خود را به صورت غیرحضوری به خانوارهای مددجو ارائه می کند.

به گزارش میلکان آنلاین ، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و توصیه‌های وزارت بهداشت، گفت:این نهاد برای خدمت رسانی مطلوب تر به مددجویان تحت حمایت سامانه خدمات الکترونیکی خود را فعال کرده است.

محسن رخصی با بیان اینکه خدمات حمایتی این نهاد از طریق سامانه اینترنتی e.emdad.ir  به مددجویان تحت حمایت ارائه می شود، تاکید کرد: مددجویان می بایست با مراجعه به سامانه مذکور درخواست خود را به صورت الکترونیکی ثبت و تا حصول نتیجه منتظر بمانند.

وی عنوان کرد: مددکاران این نهاد به درخواست های اینترنتی مددجویان در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

رخصی تصریح کرد: همچنین به منظور کاهش مراجعات مردمی شماره های تماس ادارات مناطق چهارگانه شهرستان کرمانشاه آماده پاسخگویی به مسائل و درخواست های مددجویان تحت حمایت است.

به گفته رخصی شماره های تماس منطقه یک شهرستان کرمانشاه ۳۸۳۹۳۴۵۴ ، منطقه دو۳۸۲۴۸۷۸۸ ، منطقه سه ۳۸۳۷۰۲۸۰ ، منطقه چهار ۳۴۳۳۴۱۸۹ و اداره کل این نهاد ۸-۳۸۲۳۹۴۸۴ است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: این نهاد نکات لازم و بهداشتی برای مقابله با بیماری کرونا را نیز از طریق تلویزیون های شهری و بنرهای نصب شده در سطح ادارات تابعه به اطلاع مددجویان می رساند.

اخبار مرتبط

نظرات