رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار:

کرمانشاه در خدمات دانشگاهی می تواند «هاب» منطقه باشد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه «هاب» شدن کرمانشاه در منطقه مستلزم ارائه خدمات برتر و متمایز است تاکید کرد که ارائه خدمات دانشگاهی می تواند به تحقق این هدف بیانجامد. به گزارش میلکان آنلاین؛ محمد ابراهیم الهی تبار در نشست اعضای حقیقی هیات امنا با اعضای شورای دانشگاه صنعتی کرمانشاه […]

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه «هاب» شدن کرمانشاه در منطقه مستلزم ارائه خدمات برتر و متمایز است تاکید کرد که ارائه خدمات دانشگاهی می تواند به تحقق این هدف بیانجامد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ محمد ابراهیم الهی تبار در نشست اعضای حقیقی هیات امنا با اعضای شورای دانشگاه صنعتی کرمانشاه با اشاره به نقش آفرینی و اثرگذاری دانشگاه در رشد و توسعه کشور تصریح کرد: بررسی و مقایسه  دوران تحریم در عراق و ایران، میزان اثرگذاری دانشگاه و علم در عرصه مقاومت ها را به آشکار می کند و امروز علیرغم همه مشکلاتی که وجود دارد اگر کشور مقاومت کرده  نتیجه توجه به مسایل زیرساختی و دانشگاه بوده است.

وی با اشاره به اینکه جامعه امروز برای توانا شدن چشم به دانایی دانشگاهها دوخته است افزود: آنچنان که نسل گذشته به این کشور ادای دین کردند، امروز دانشگاه در قبال کشور مسئولیت تاریخی دارد.

الهی تبار تاکید کرد: اعتقادمان این است که هر چه در دانشگاه سرمایه گذاری کنیم هزینه نیست بلکه فرصت سازی است و اگر توانایی می خواهیم باید دانا باشیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در ادامه با تاکید بر ظرفیت و اثرگذاری دانشگاهها در مسیر توسعه استان تصریح کرد: کرمانشاه برای «هاب » شدن در منطقه نیاز به ارائه خدمات برتر در بخش های مختلف دارد که  یکی از این بخش ها خدمات دانشگاهی است.

الهی تبار با بیان اینکه به دنبال توسعه و افزایش ظرفیت دانشگاه صنعتی استان هستیم افزود: با اقلیم کردستان مذاکراتی داشته ایم و اقبال به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بسیار بالاست. در آینده نزدیک با مقامات عراقی نیز مذاکراتی برای توسعه ظرفیت دانشگاه صنعتی استان خواهیم داشت.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار  در ادامه با بیان اینکه« آموزش عالی در استان علیرغم ظرفیت و سابقه آن حال خوبی ندارد» افزود: می طلبد که دانشگاه صنعتی بحث شورای آموزش عالی در استان را متصدی شده و با جدیت دنبال کند چرا که این شورا جایگاه مهمی در سیاست گذاری ها و برنامه دارد و می تواند اتفاقات خوبی را رقم بزند.

اخبار مرتبط

نظرات