رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 18 October

استاندارکرمانشاه درجلسه شورای اداری که صبح امروز باحضور رییس کمیته امدادامام خمینی(ره) کشور برگزارشد بااشاره به خدمات انقلاب درطول چهاردهه گذشته گفت:مردم هرزمان که احساس خطر کرده اند باجان ودل به صحنه آمده اند زیرا مردم خود صاحبان این انقلاب هستند. هوشنگ بازوند بابیان اینکه ملت ایران به آینده کشورامیدواراست اظهارداشت:بعدازانقلاب به طورمتوسط هرسال یک […]

استاندارکرمانشاه درجلسه شورای اداری که صبح امروز باحضور رییس کمیته امدادامام خمینی(ره) کشور برگزارشد بااشاره به خدمات انقلاب درطول چهاردهه گذشته گفت:مردم هرزمان که احساس خطر کرده اند باجان ودل به صحنه آمده اند زیرا مردم خود صاحبان این انقلاب هستند.

هوشنگ بازوند بابیان اینکه ملت ایران به آینده کشورامیدواراست اظهارداشت:بعدازانقلاب به طورمتوسط هرسال یک انتخابات برگزارشده است.

وی افزود : مردم هر زمان احساس خطر کنند با جان و دل به صحنه خواهند آمد چرا که خود این مردم صاحبان این انقلاب هستند.

استاندار کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه ملت ایران به آینده کشور امیدوار است، اظهار داشت: بعد از انقلاب به صورت متوسط هر سال یک ‌انتخاب برگزار می شود و سرنوشت کشور را خود مردم انتخاب می کنند.

وی بسیج مردمی ۲۰ میلیونی را از دستاورد های مهم انقلاب دانست و گفت: امروزه یکی از مقتدرترین‌ سیستم های موشکی جهان‌ در اختیار ما است.

وی احیا فرهنگ خودباوری درسیستم های نظامی واقتصادی رایکی دیگرازدستاوردهای مهم انقلاب دانست وگفت: امروزه بیش از ۹۰ هزار دانشجو در استان کرمانشاه مشغول به تحصیل هستند در حالی که این آمار قبل از انقلاب هزار و ۲۰۰ نفر بود .

وی هدف ازتشکیل کمیته امداد امام خمینی را در راستای محرومیت زدایی در کشور دانست و گفت: رهبر معظم انقلاب در تمام سیاست های ابلاغی خود توجه به محرومین و محرومیت زدایی را مورد توجه خود قرار داده اند.

وی گفت : کمیته امداد امام خمینی(ره) بدون هیچ تبلیغی خدمات ارزشمندی در زلزله کرمانشاه ارائه داده است.

اخبار مرتبط

نظرات