رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تعداد کل مراجعین به علت مصرف قارچ سمی به مراکز درمانی را از اول اردیبهشت ماه تاکنون ۲۱۰ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۵ نفر فوت کرده‌اند. دکتر صائب مدرسی بیان داشت: از کل مراجعین تاکنون ۱۰۶ نفر ترخیص شده ، […]

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تعداد کل مراجعین به علت مصرف قارچ سمی به مراکز درمانی را از اول اردیبهشت ماه تاکنون ۲۱۰ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۵ نفر فوت کرده‌اند.
دکتر صائب مدرسی بیان داشت: از کل مراجعین تاکنون ۱۰۶ نفر ترخیص شده ، ۸ نفر در اورژانس و ۴۱ نفر در بخش های تخصصی بستری هستند .
وی با بیان اینکه ۱۴ نفر از مراجعین به شیراز اعزام شده اند به فوت ۵ نفر از مراجعین اشاره کرد و گفت: از این تعداد ۳ نفر در شیراز و ۲ نفر در کرمانشاه فوت کرده اند.
دکتر مدرسی با اشاره به اینکه هم اکنون ۵ نفر در بخش های ویژه بستری هستند گفت: از این تعداد ۳ نفر در بخش ویژه بیمارستان امام خمینی (ره)، یک نفر بخش ویژه بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی و یک نفر در بخش ویژه بیمارستان شیراز بستری هستند.

اخبار مرتبط

نظرات