رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

بازوند استاندار کرمانشاه صبح روز دوشنبه ۱۲ خردادماه در نشست ستاد کرونا استان که با حضور معاون وزیر بهداشت برگزار شد اظهار داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا، رئیس جمهور شخصا ریاست و راهبری ستاد ملی کرونا را بر عهده داشته اند. به  گزارش میلکان  آنلاین؛استاندار افزود: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شامل مدیران، پرسنل […]

بازوند استاندار کرمانشاه صبح روز دوشنبه ۱۲ خردادماه در نشست ستاد کرونا استان که با حضور معاون وزیر بهداشت برگزار شد اظهار داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا، رئیس جمهور شخصا ریاست و راهبری ستاد ملی کرونا را بر عهده داشته اند.

به  گزارش میلکان  آنلاین؛استاندار افزود: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شامل مدیران، پرسنل اداری، پزشکان و پرستاران در طول این ایام با فداکاری، سلامت خود را به خطر انداختند تا سلامت مردم حفظ شود.

وی تصریح کرد: متاسفانه افزایش آمار مبتلایان، بستری‌ها و فوتی‌ها حکایت از وضعیت نامطلوب استان کرمانشاه دارد. انتظار می‌رود مردم عزیز استان کرمانشاه همانگونه که در ماه‌های گذشته با مشارکت مسئولانه این بحران را مدیریت کردند اکنون نیز انتظار می‌رود با همدلی و همراهی در زمینه کنترل این پیک بیماری، مشارکت داشته باشند.

استاندار کرمانشاه تعطیلی مناطق گردشگری و پر تردد را یکی از راهکارهای کنترل این بیماری دانستن و گفت: بر اساس مصوبه ستاد کرونا استان از فردا سه شنبه ساعت دو بعدازظهر تا شنبه هفته بعد ورود به شهرستان های اورامانات تنها برای افراد بومی مجاز است و تمامی اماکن گردشگری این چهار شهرستان تعطیل خواهند بود.

وی تاکید کرد: این تصمیم به خاطر حفظ سلامت شهروندان اتخاذ شده است و انتظار می رود مردم در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

استاندار کرمانشاه همچنین یادآور شد: معاونت اقتصادی و سازمان صمت باید ماسک مورد نیاز مردم را تهیه و هماهنگی های لازم را برای عرضه آن انجام دهند.

بازوند وجود تجمعات متعدد در سطح شهر را عاملی برای گسترش ویروس کرونا دانست و گفت: شهرداری موظف است تدابیر لازم در مورد مراسمات ختم و تشییع را به کار گیرد.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: به دلیل اوج گرفتن بحران کرونا در استان کرمانساه مساجد اجازه برگزاری مجالس ختم را ندارند و تشییع جنازه ها نیز با حداکثر ۱۰ نفر برگزار شوند.

اخبار مرتبط

نظرات