رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

نماينده مردم استان در مجلس خبرگان رهبري گفت: خوشبختانه استان كرمانشاه با همت و تلاش مديران و مشارکت مردم جزء استانهای موفق در کنترل بيماري كرونا به شمار می رود. به گزارش میلکان آنلاین؛ آيت ا.. محمدي عراقي در جلسه ستاد مديريت مقابله با كرونا استان كه با حضور استاندار كرمانشاه در محل سالن شهداي […]

نماينده مردم استان در مجلس خبرگان رهبري گفت: خوشبختانه استان كرمانشاه با همت و تلاش مديران و مشارکت مردم جزء استانهای موفق در کنترل بيماري كرونا به شمار می رود.

به گزارش میلکان آنلاین؛ آيت ا.. محمدي عراقي در جلسه ستاد مديريت مقابله با كرونا استان كه با حضور استاندار كرمانشاه در محل سالن شهداي دولت استانداري برگزار شد، اظهار داشت: از جانب مقام معظم رهبري از زحمات همه مسئولين به ويژه كادر بهداشت و درمان و نيروهاي مسلح و همه عزيزاني كه در پويش همگاني براي كمك رساني به مردم اهتمام و تلاش خود را بكار گرفته اند، تقدير و تشكر مي كنم.

وي با اشاره به تاكيدات مقام معظم رهبري برای رعايت دستورالعمل ها و ضوابط بهداشتي بيان داشت: معظم له براي حفظ جان و سلامتي مردم حتي با تعطيلي اماكن مذهبي رضايت داشتند، زيرا حفظ و سلامتي مردم بر اساس آموزه هاي ديني و قرآني براي مقام معظم رهبري از موضوعات بسيار مهم و اساسي است.

وي تصريح كرد: بر اساس آموزه هاي ديني ما هر آنچه كه در زندگي فردي و اجتماعي براي انسان اتفاق مي افتد يك وجه آزمون الهي دارد و اين ويروس منحوس هم از اين قاعده مستثني نيست.

مسئول دفتر رهبر معظم انقلاب در قم همچنين بيان داشت: بنا به فرمايش مقام معظم رهبري ملت ايران در بحث برخورد با ويروس كرونا خوش درخشيدند و امروزه مي بينيم كه وضعيت ايران اسلامي در مقايسه با پيشرفته ترين كشورهاي دنيا به بركت تصميمات مسئولين، همكاري و همراهي مردم و پيروي از تعاليم ديني و مراجع تقليد بسيار خوب است.

وي گفت: اميدواريم اين توفيقي كه در كشور در مواجهه با ويروس كرونا حاصل شده ، استمرار داشته باشد.

آيت ا… محمدي عراقي همچنين در خصوص وضعيت استان كرمانشاه در مواجهه با ويروس كرونا گفت: خوشبختانه استان كرمانشاه با همت و تلاش مديران خود در خصوص بيماري كرونا جزء استان هاي خوب قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظرات