رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October
  • چهارشنبه 27 فروردین 1399 - 06:31
  • کد خبر : 9869
  • مشاهده : 186 بازدید
  • پیشخوان » میلکان
  • چاپ خبر : ناکامی برادران آدم ربا در کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان از ناکام ماندن نقشه ۲ برادر در یکی از روستاهای شهرستان کرمانشاه برای ربودن گروگان خود خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره آدم ربایی در روستای تبرآباد کرمانشاه، ماموران پاسگاه قزانچی به سرعت وارد […]

فرمانده انتظامی استان از ناکام ماندن نقشه ۲ برادر در یکی از روستاهای شهرستان کرمانشاه برای ربودن گروگان خود خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره آدم ربایی در روستای تبرآباد کرمانشاه، ماموران پاسگاه قزانچی به سرعت وارد عمل شدند.
وی ادامه داد: بر اساس اطلاعاتی که فرد تماس گیرنده در اختیار پلیس ۱۱۰ قرار بوده بود فرد آدم ربا با سوار کردن شخصی دیگر در خودروی پژوپارس از روستای یاد شده به سمت قزانچی حکت می کرد که ماموران این پاسگاه به سرعت با اجرا کردن طرح مهار موفق به شناسایی خودروی مذکور شده و پس از حدود هفت کیلومتر تعقیب و گریز آن را مهار کردند.
سردار جاویدان با اشاره به نجات گروگانگیر از دست آدم ربا، افزود: این فرد پس از آزادی به پلیس گفت که مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال به فرد آدم ربا و برادرش بدهی دارد و آنها به همین دلیل نقشه روبودنش را کشیده اند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: گروگان آزاد شده در ادامه اظهارات خود عنوان کرد که برادر فرد آدم ربا نیز در انجام این کار نقش داشته و هم اکنون در خانه باغی حوالی قزانچی حضور دارد.
وی گفت: ماموران با دریافت این اطلاعات و پس از هماهنگی با مقام قضائی به سرعت به محل یاد شده مراجعه اما تعدادی از کارگرانی که مشغول به کار بودند عنوان کردند که شخص مورد نظر دقایقی قبل محل را ترک کرده است.
سردار جاویدان با اشاره به تشکیل پرونده ای در این خصوص گفت: تلاش برای دستگیری دیگر عامل آدم ربایی با جدیت از سوی پلیس ادامه دارد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از کشف یک قبضه اسلحه کلت به همراه ۴ عدد فشنگ مربوط به آدم ربایان در داخل خودروی پژو پارس آنها خبر داد.
وی در پایان گفت: پلیس قاطعانه با افرادی که بخواهند نظم و امنیت عمومی را با مخاطره مواجه کنند برخورد و اجازه عرض اندام به آنها را نخواهد داد.

اخبار مرتبط

نظرات