رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October
معاون هماهنگي امور اقتصادی استانداري گفت: 

بطور جدی بر بازار نظارت خواهیم کرد

به گزارش میلکان آنلاین؛ جلسه ستاد تنظیم بازار استان به ریاست حاتمی معاون هماهنگي امور اقتصادی استانداري و با حضور اعضای این ستاد برگزار شد. حاتمی در این جلسه با تاکید بر این نکته که استان از لحاظ تامین مواد اساسی و ضروری هیچ مشکلی ندارد گفت: خوشبختانه با تمهیداتی که در سال جاری داشته‌ایم […]

به گزارش میلکان آنلاین؛ جلسه ستاد تنظیم بازار استان به ریاست حاتمی معاون هماهنگي امور اقتصادی استانداري و با حضور اعضای این ستاد برگزار شد.

حاتمی در این جلسه با تاکید بر این نکته که استان از لحاظ تامین مواد اساسی و ضروری هیچ مشکلی ندارد گفت: خوشبختانه با تمهیداتی که در سال جاری داشته‌ایم هیچ مشکلی بابت تامین مواد اساسی مانند گوشت، مرغ، برنج، شکر، روغن، میوه و…نداریم و هم کالاهای وارداتی و هم کالاهای تولیدی استان در شرایط مطلوبی قرار دارند و ما تمام تلاش‌مان اینست که رتبه تورمی استان که در دو سال اخیر جهش مثبت داشته همچنان بر همان منوال کنترل شود و پایین تر بیاید.

وی به افزایش نرخ بنزین اشاره  و گفت: این تغییر نرخ برای کنترل مصرف و جلوگیری از قاچاق سوخت که یکی از معضلات جدی در امر قاچاق بود صورت گرفته  و مابه التفاوت آن مستقیم به سبد درآمدی ۱۸میلیون خانواری می‌رود که رییس جمهور محترم قول آن را دادند و  در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر است.

معاون استاندار در پایان با اشاره به اینکه مامورین بازرسی و تعزیرات به طور جدی و گسترده بر بازار نظارت و با هرگونه تخلفی شدیدا برخورد خواهند کرد اظهار داشت: برای کنترل دقیق بازار،  گشت ویژه نظارت بر بازار فعال  و نیز شعبه ویژه برخورد با متخلفین در ستاد تعزیرات ابجاد می‌شود. ضمن اینکه تاکید کرده‌ایم که در تمام جایگاه‌های CNG دستگاه کارتخوان نصب شود و اینکه در تلاشیم که چرخه توزیع نهاده‌های دامی اصلاح شود که هم شبکه فساد فعال در این چرخه از بین برود و هم به دست مصرف کنندگان واقعی برسد.

اخبار مرتبط

نظرات