رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

طی گشت و کنترل شبانه و با همکاری محیط بانان شهرستان قصرشیرین و ثلاث باباجانی و با اقدام بموقع دو اکیپ شکارچی غیرمجاز قبل از اقدام شروع به شکار، دستگیر شدند. به گزارش میلکان آنلاین، آزاد شیخ ویسی سرپرست یگان حفاظت اداره کل با اعلام این خبر گفت: در طی گشت و کنترل شبانه مناطق […]

طی گشت و کنترل شبانه و با همکاری محیط بانان شهرستان قصرشیرین و ثلاث باباجانی و با اقدام بموقع دو اکیپ شکارچی غیرمجاز قبل از اقدام شروع به شکار، دستگیر شدند.
به گزارش میلکان آنلاین، آزاد شیخ ویسی سرپرست یگان حفاظت اداره کل با اعلام این خبر گفت: در طی گشت و کنترل شبانه مناطق تحت مدیریت حوزه شهرستان گیلانغرب مأمورین یگان حفاظت محیط زیست موفق به دستگیری ۲ اکیپ شکارچی غیرمجاز و کشف و ضبط ۲ قبضه سلاح شکاری و سایر ادوات شکار از آنان شدند.
شیخ ویسی افزود: برای این شکارچیان برابر با مقررات زیست محیطی، پرونده تخلف تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی معرفی شدند. وی گفت: محیط بانان ما شبانه روز در حال گشت و کنترل و پایش مناطق تحت مدیریت هستند که در صورت مشاهده هر گونه تخلف برابر قوانین و مقررات با افراد سودجو مقابله خواهند کرد.
سرپرست یگان حفاظت اداره کل در پایان از عموم مردم طبیعت دوست این شهرستان درخواست کرد که در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را سریعاً با شماره تلفن ۱۵۴۰ در میان بگذارند.

 

اخبار مرتبط

نظرات