رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October
  • سه شنبه 16 مهر 1398 - 06:14
  • کد خبر : 8110
  • مشاهده : 473 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : آغاز ساخت ۱۱۱ واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی منطقه اورامانات استان کرمانشاه

مراسم کلنگ زنی ساخت ۱۱۱واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان کرمانشاه در مناطق محروم منطقه اورامانات با همکاری قرارگاه محرومیت زدایی نجف اشرف در روستای حسن آباد شهرستان روانسر آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین، دکتر رضوان مدنی در این مراسم با تشکر از همکاری‌های قرارگاه محرومیت زدایی سپاه در حمایت از […]

مراسم کلنگ زنی ساخت ۱۱۱واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان کرمانشاه در مناطق محروم منطقه اورامانات با همکاری قرارگاه محرومیت زدایی نجف اشرف در روستای حسن آباد شهرستان روانسر آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین، دکتر رضوان مدنی در این مراسم با تشکر از همکاری‌های قرارگاه محرومیت زدایی سپاه در حمایت از مددجویان بهزیستی، گفت: طبق تفاهم نامه کشوری سازمان بهزیستی با قرارگاه محرومیت زدایی قرار است ۵ هزار و ۲۵۲ واحد مسکونی برای مددجویان و معلولان تحت پوشش بهزیستی ساخته شود که از این تعداد ۱۱۱ واحد سهم مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان کرمانشاه است.

وی افزود: قرار است این واحد مسکونی که امروز در روستای حسن آباد کلنگ زنی شد برای خانواده دارای دو معلول نیازمند ساخته شود که فاقد مسکن هستند.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه همچنین به برنامه های مشترک بهزیستی و سپاه در کمک به مددجویان اشاره کرد و گفت: اهدای ۱۶۰ سری جهیزیه به زوج های تحت پوشش منطقه اورامانات و اهدای یک هزار بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند از جمله برنامه های قرارگاه محرومیت زدایی سپاه برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان است که انجام گرفته است.

سردار عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف نیز در این مراسم با تشکر از پیگیری های دکتر رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه برای کمک به رفاه و آسایش مددجویان تحت پوشش، گفت: افتخاری است برای سپاه که به مردم منطقه اورامانات که در زمان دفاع مقدس رشادت های بسیاری داشتند خدمت کند.

وی با اشاره به خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مناطق محروم، افزود: سپاه همواره در کنار مردم منطقه اورامانات بوده و در بحث محرومیت زدایی در این مناطق اقدامات خوبی را انجام داده است.

فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف خاطرنشان کرد: ساخت ۱۱۱ واحد مسکونی برای مددجویان طبق تفاهم نامه با سازمان بهزیستی با تمام توان و به خوبی انجام خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

نظرات