رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه تشکیل کمیسیون جوانان خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه را از بدیهی ترین اصول مدیریتی دانست و گفت: باید از این تشکل صیانت کنید و از ورود افرادی که مخل کارهای گروهی هستند جلوگیری کنید. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری میلکان آنلاین، حسن عزیزی در نشستی که با […]

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه تشکیل کمیسیون جوانان خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه را از بدیهی ترین اصول مدیریتی دانست و گفت: باید از این تشکل صیانت کنید و از ورود افرادی که مخل کارهای گروهی هستند جلوگیری کنید.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری میلکان آنلاین، حسن عزیزی در نشستی که با کمیسیون جوانان در خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه داشت بیان داشت: از کارهای سیاسی پرهیز کنید و تنها به اهداف صنفی و تشکلی که در اساس نامه آمده است بپردازید.
وی بیکاری را یکی از مشکلات اساسی استان خواند و تصریح کرد: برخوردهای سیاسی و ابزار قرار دادن این معضل برای کوبیدن دولت و افراد کاری نادرست است.
این مدیر گفت: بیکاری یک علامت و یک نشانه است که برای درمان آن نیازمند برنامه‌ریزی و کار تلاش جهادی هستیم.
وی خاطرنشان ساخت: علیرغم کاهش چشمگیر نرخ بیکاری شاهد این هستیم که نرخ بیکاری جوانان در کرمانشاه خیلی بالاست. طبق آمارهای به دست آمده ۵۰ هزار و ۷۵۷ نفر بیکار جوان دانش‌آموخته دانشگاهی داریم.
عزیزی یکی از راه‌های کمک تسهیلاتی به بخش صنعت را کمک‌های فنی اعتباری عنوان کرد و گفت: دستگاه‌های مربوطه باید در توزیع اعتبارات همه جوانب را در نظر بگیرند، اما اصل بر درخواست و تقاضای متقاضیان است.
وی با اشاره به اینکه در مراکز فنی و حرفه ای در قالب آموزش‌های مهارتی اقدام می‌شود اظهارداشت: باید در حوزه کارآفرینی و نیروی انسانی کارآمد تلاش شود.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان انسان را اصلی‌ترین سرمایه توسعه دانست و گفت: نیروی کار ارزان قیمت یکی از بهترین فرصت هایی است که کار آفرینان می توان با سرمایه‌گذاری بر روی آنها به نتایج خوبی دیت پیدا کنند.
وی ابراز امیدواری کرد: در آینده ای نزدیک با حذف تحریم های بین المللی و با توسعه‌ای که در کرمانشاه اتفاق خواهد افتاد بین عرضه و تقاضای نیروی کار تعادل ایجاد شود.

اخبار مرتبط

نظرات