رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October
  • جمعه 25 مرداد 1398 - 13:40
  • کد خبر : 7538
  • مشاهده : 356 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : فاز اصلاحی تقاطع امام حسین(ع) کرمانشاه به بهره‌برداری رسید

فاز جدید تقاطع غیر همسطح امام حسین(ع) کرمانشاه با حضور معاون وزیر کشور، استاندار، شهردار، جمعی از مدیران شهری و نیمی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه به بهره برداری رسید. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، فاز جدید این تقاطع در اردیبهشت سال ۹۶ کنگ زنی شد.این فاز از تقاطع غیر هم سطح امام حسین(ع) […]

فاز جدید تقاطع غیر همسطح امام حسین(ع) کرمانشاه با حضور معاون وزیر کشور، استاندار، شهردار، جمعی از مدیران شهری و نیمی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه به بهره برداری رسید.
به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، فاز جدید این تقاطع در اردیبهشت سال ۹۶ کنگ زنی شد.این فاز از تقاطع غیر هم سطح امام حسین(ع) در اصلاح فاز قبلی که سال ۹۲ به بهره برداری رسید و با گره‌های ترافیکی مواجه بود اجرا شد.
شهردار کرمانشاه با بیان اینکه این پروژه با دو پل مسیرهای شمال به جنوب و شرق به جنوب، بلوار رودکی رابه بزرگراه جانبازان و بلوار شهید کشوری را به بزرگراه جانبازان وصل می کند گفت:  این پروژه با اعتبار ۷۰ میلیارد تومان انجام شده است که ۲۳ میلیارد تومان اعتبار را استانداری تامین کرده است.
سعید طلوعی تصریح کرد: مساحت کل معابر سواره رو این پروژه ۳۰ هزار متر مربع شامل دو قطعه ۶۵۰ و ۵۰۰ متری با عرشه ۵۰ متر می باشد.
وی خاطرنشان ساخت: در حاشیه این تقاطع ۲.۵ هکتار پارکها و فضای سبز ایجاد شده است.
شهردار کرمانشاه با اشاره به اینکه این پروژه توسط موسسه شهید رجایی قرارگاه خاتم ساخته شده است گفت: برای اولین بار است که همه موضوعات یک پروژه با هم اتفاق می افتد. سعی کردیم این پروژه به صورت کامل به بهره‌برداری برسد  که مردم از این پروژه بهره کافی را ببرند.
وی اظهار داشت: مدیریت شهری باید آنچه را که مردم بخواهند انجام دهد. تا به حال از بالا به پایین برای مردم تصمیم می‌گرفتند و در شهر کرمانشاه می خواهیم این روند را تغییر دهیم و هر آنچه که مردم می‌خواهند انجام دهیم. مردم بهتر از ما مشکلات و نیازهای عمرانی ترافیکی پسماند و… را می‌دانند. نگاه و مدیریت شهر باید تغییر کند و از پایین به بالا باشد اگر این اتفاق بیفتد می توانیم پاسخگوی همه خواسته‌های مردم باشیم.

اخبار مرتبط

نظرات