رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: به همت بسیج جامعه پزشکان استان اکیپ پزشکی متشکل از متخصصان و کادردرمانی هفته ای یک مرتبه با حضور در محل مسکن مهر سجادیه به ویزیت رایگان مددجویان می پردازند. به گزارش میلکان آنلاینپزشکان جامعه بسیج پزشکی کرمانشاه با حضور در مسکن مهر سجادیه مددجویان تحت پوشش بهزیستی به ویزیت رایگان […]

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: به همت بسیج جامعه پزشکان استان اکیپ پزشکی متشکل از متخصصان و کادردرمانی هفته ای یک مرتبه با حضور در محل مسکن مهر سجادیه به ویزیت رایگان مددجویان می پردازند.

به گزارش میلکان آنلاینپزشکان جامعه بسیج پزشکی کرمانشاه با حضور در مسکن مهر سجادیه مددجویان تحت پوشش بهزیستی به ویزیت رایگان مددجویان تحت پوشش بهزیستی پرداختند.

دکتر رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: به همت بسیج جامعه پزشکان استان اکیپ پزشکی متشکل از متخصصان و کادردرمانی هفته ای یک مرتبه با حضور در محل مسکن مهر سجادیه به ویزیت رایگان مددجویان می پردازند.

وی هدف از انجام این کار را رسیدگی به وضعیت درمانی مددجویان تحت پوشش و تلاش برای ایجاد رفاه و آسایش آنها عنوان کرد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با بیان اینکه کاهش آسیب های اجتماعی در محل زندگی مددجویان از اهداف ما به شمار می رود، گفت: در این راستا خدمات رایگان روانشناسی و مشاوره نیز به جامعه هدف به صورت رایگان ارائه می گردد.

اخبار مرتبط

نظرات