رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October
  • چهارشنبه 26 تیر 1398 - 05:53
  • کد خبر : 7196
  • مشاهده : 208 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : برای تولید، هماهنگی و نظارت آمده‌ام
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه:

برای تولید، هماهنگی و نظارت آمده‌ام

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه  بابیان اینکه برای تولید آمده است گفت: آنچه می ماند تولید است و باید در تمام بخشهای نیروی انسانی، فرهنگی ، هنری و اجتماعی آنچه را که می‌تواند مفید باشد تولید کنیم. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری میلکان آنلاین، بهرام فاضلی زاد در آیین معارفه‌اش به عنوان مدیرکل […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه  بابیان اینکه برای تولید آمده است گفت: آنچه می ماند تولید است و باید در تمام بخشهای نیروی انسانی، فرهنگی ، هنری و اجتماعی آنچه را که می‌تواند مفید باشد تولید کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری میلکان آنلاین، بهرام فاضلی زاد در آیین معارفه‌اش به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خاطرنشان ساخت: برای کار، هماهنگی، عمل ، خدمت و نظارت آمده ام .

وی با اشاره به سه سال فعالیتش به عنوان مدیرکل امنیتی استان گفت: فعالیت در حوزه فرهنگ و هنر سخت‌تر از حوزه های امنیتی و انتظامی است اگر بخواهیم مشکلات امنیتی و اجتماعی نداشته باشید بایستی روی فرهنگ سرمایه گذاری کنید. اگر روی فرهنگ سرمایه گذاری کردیم مشکلات دیگر حل می شود فرهنگ زیربناست. فرهنگ مبنا است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه  عرصه فرهنگ را میدان تنگ نیزه بازی دانست و خاطرنشان ساخت: پذیرنده و اهل مشورت و استفاده از خرد جمعی اصحاب فرهنگ و هنر هستم و بر این اصل باور دارم.

وی با انتقاد از اعمال قانون کلی برای همه مراکز علمی و کاربردی کشور به شکل یکسان گفت: مرکز علمی کاربردی فرهنگ وهنر مرکز کرمانشاه تنها مرکز آموزش رشته های هنری در استان است و نباید با شهرهایی همچون اصفهان که دارای دانشکدهای هنر هستن مقایسه شود. این مرکز تنها مرکز تربیت موسیقی ، نقاشی ، گرافیک، تصویر برداری ، عکاسی و… است اما متاثر از قانون کلی دانشگاه‌های علمی کاربردی روبه تعطیلی رفت که یک قصران برای استان کرمانشاه است.

اخبار مرتبط

نظرات