رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از صاردات ۱۶۳ میلیون و ۸۶۴ هزار دلاری کالا به وزن ۳۷۵ هزارو ۵۷۲  تن از گمرکات و بازارچه های مرزی استان کرمانشاه به خارج از کشور خبر داد. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، خلیل حیدری با بیان اینکه نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ ارزش ۱۸ درصد افزایش […]

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از صاردات ۱۶۳ میلیون و ۸۶۴ هزار دلاری کالا به وزن ۳۷۵ هزارو ۵۷۲  تن از گمرکات و بازارچه های مرزی استان کرمانشاه به خارج از کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، خلیل حیدری با بیان اینکه نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ ارزش ۱۸ درصد افزایش و از حیث وزن ۱ درصد رشد داشته ایم گفت: ۹۹ میلیون و ۳۸۰ هزار دلار با وزن ۲۳۶ هزارو ۵۸۲ تن  از کالاهای فوق درگمرکات کرمانشاه،  پرویزخان، خسروی و پاوه  اظهار و صادر شده است که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش ۲۹ درصد افزایش و از حیث وزن ۱۲ درصد کاهش داشته است .

وی ادامه داد: سایر گمرکات کشور نیز در این مدت ۶۴ میلیون و ۴۸۳ هزارو ۵۵۱ دلار کالا با وزن ۱۳۸ هزارو ۹۹۰ تن از طریق مرزهای استان کرمانشاه به خارج از کشور صادر کرده اند . که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش ۵ درصد افزایش  و از حیث وزن نیز ۳۳ درصد رشد داشته است .

 مدیرکل گمرکات کرمانشاه عمده کالاهای صادراتی از طریق این گمرکات را گوجه فرنگي تازه يا سردکرد، کولرهاي آبي خانه با هوادهي حداکثر ۸هزارفوت مکعب در دقيقه ، انواع بستنی حتی دارای کاکائو، خیار و خیار ترشی تازه یا سرده کرده ، خربزه ، انواع ماست ، بادمجان تازه یا سرد کرد، هندوانه تازه ، لوازم خانه داري و پاکيزگي از مواد پلاستيکي ، ظروف ملامین عنوان نموده و افزود: بیشتر کالاهای فوق به کشور عراق صادر می شود.

وی بیان داشت: خلیل حیدری  مجموع اقلام صادراتی  اظهار شده در یک ماهه نخست سال ۱۳۹۸ از گمرکات استان کرمانشاه  را  ۲۴۷ نوع کالا عنوان نمود و افزود  در یک ماهه نخست سال جاری در مجموع از گمرکات استان کرمانشاه به ۷ کشور صادرات قطعی صورت گردیده است.

 

اخبار مرتبط

نظرات