رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه برای معرفی کرمانشاه به عنوان استانی گردشگری باید برنامه ای مبتنی بر خلاقیت و نوآوری داشته باشیم، گفت: ظرفیت های گردشگری استان آنقدر چشمگیر است که رونق این حوزه می تواند استان را متحول کند. به گزارش میلکان آنلاین، هوشنگ بازوند در نشست با مديركل و کارکنان میراث فرهنگی […]

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه برای معرفی کرمانشاه به عنوان استانی گردشگری باید برنامه ای مبتنی بر خلاقیت و نوآوری داشته باشیم، گفت: ظرفیت های گردشگری استان آنقدر چشمگیر است که رونق این حوزه می تواند استان را متحول کند.

به گزارش میلکان آنلاین، هوشنگ بازوند در نشست با مديركل و کارکنان میراث فرهنگی استان کرمانشاه تصریح کرد: مدیران و مسئولان حوزه گردشگری باید با یک برنامه قوی و منسجم بر چالش های موجود و مشکلات پیش رو غلبه کنند و منتظر نمانند که دیگران مشکلات این حوزه را رفع کنند.

وي افزود: اگر مدیریت صحیح و برنامه دقیق داشته باشیم، ظرفیت های موجود در استان می تواند بر چالش ها غلبه کند.

وی تاکید کرد: اگر قرار است گردشگری محور توسعه استان باشد باید همه دستگاه ها پای کار بیایند و به طور قطع همه را پای کار خواهیم آورد.

استاندار کرمانشاه در ادامه از مسئولان اداره کل میراث فرهنگی استان خواست روستاهای هدف گردشگری استان را کاملا شناسایی و کاستی های آنها را جمعبندی نماید تا با استفاده از ظرفیت های کارگروه برنامه ریزی کاستی ها و موانع را برطرف کنیم.

بازوند همچنین افزود: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از مبانی معیشتی مردم استان است و مردم و مخاطبان این حوزه از مسوولین انتظار دارند که موانع را برطرف کنند.

وي تصریح کرد: هر مدیری که نتواند ظرف یک هفته به درخواست های سرمایه گذاران و کارآفرینان در حوزه گردشگری پاسخ بدهد، باید در ساختار تشکیلات خود تجدیدنظر کند.

نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه افزود: این آمادگی را داریم که هر ۲ هفته یک بار برای رفع موانع گردشگری تشکیل جلسه بدهیم.

استاندار كرمانشاه با بیان اینکه اگر گردشگر وارد شهرهای ما شود، سفره مردم رنگین تر و گسترده تر می شود، گفت: احترام به گردشگران، احترام به معیشت مردم است.

وی همچنین اضافه کرد: لازم می دانم از زحمات آقای بالایی به دلیل راه دشواری که در دوران تصدی میراث فرهنگی استان پیمودند سپاسگزاری کنم.

مهندس بازوند افزود: دکتر قادری مدیر کل جدید میراث، جوان پرشور، باانگیزه و بابرنامه ای است که اگر مجموعه داخلی سازمان به خوبی او را همراهی کنند در این حوزه اتفاقات خوبی خواهد افتاد.

اخبار مرتبط

نظرات