رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October
در لایحه پیشنهادی بودجه 98 لحاظ شد؛

۷۸۰میلیارد اعتبار عمرانی برای کرمانشاه

در لایحه بودجه سال آینده ۷۸۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی برای استان کرمانشاه لحاظ شده است که نسبت به بودجه سال ۹۷ رشد ۹/۹۴ درصدی دارد. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، استاندار کرمانشاه عصر شنبه ۱۵ دی ماه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که در سالن تدبیر استانداری برگزار شد گفت: […]

در لایحه بودجه سال آینده ۷۸۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی برای استان کرمانشاه لحاظ شده است که نسبت به بودجه سال ۹۷ رشد ۹/۹۴ درصدی دارد.
به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، استاندار کرمانشاه عصر شنبه ۱۵ دی ماه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که در سالن تدبیر استانداری برگزار شد گفت: با توجه به ستاد بودجه‌ای که در استان تشکیل شد علی رغم انقباضی بودن بودجه و مشکلات اعتباری شاهد رشد اعتبارت عمرانی خوبی در استان کرمانشاه هستیم . در حالی که متوسط رشد بودجه عمرانی کشور ۸/۷ درصد است.
هوشنگ بازوند گفت: در اعتبارات هزینه ای نیز با رشدی ۲۵درصدی در لایحه بودجه سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ در این بخش به رتبه دوم کشور رسیده ایم این رتبه در سال گذشته در بین استان های کشور رتبه هیجدهم بوده است.
وی خاطر نشان ساخت: اگرچه در بخش اعتبارات هزینه ای مانند پرداخت اضافه کار پرسنل، هزینه های جاری آب و برق و سایر موارد مشکلات زیاد دیگری داریم اما بودجه امسال رشد خوبی نسبت به سال گذشته دارد.
استاندار کرمانشاه از رشد ۳۵ درصدی اعتبارات ملی استان در سال ۹۸ خبر داد و گفت: در لایحه بودجه سال آینده ۵۷۶ میلیارد تومان اعتبارات ملی استانی برای کرمانشاه لحاظ شده است که در سال ۹۷ این رقم معادل ۳۷۲ میلیارد تومان بوده است.

اخبار مرتبط

نظرات