رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

سرهنگ محمدرضا آمویی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه امروز با حضور در دفتر گروه رسانه‌ای میلکان نشریه میلکان از نقش مهم تعامل پلیس و رسانه در جهت پیشگیری از وقوع جرم و کاهش آسیب های اجتماعی سخن گفت. آمویی از رویکرد گروه رسانه‌ای میلکان به ویژه هفته نامه میلکان و مجله کودک ویلکان در […]

سرهنگ محمدرضا آمویی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه امروز با حضور در دفتر گروه رسانه‌ای میلکان نشریه میلکان از نقش مهم تعامل پلیس و رسانه در جهت پیشگیری از وقوع جرم و کاهش آسیب های اجتماعی سخن گفت.

آمویی از رویکرد گروه رسانه‌ای میلکان به ویژه هفته نامه میلکان و مجله کودک ویلکان در حوزه اجتماعی تقدیر کرد و گفت: آگاهی رسانی بر انتقال صرف اخبار ارجحیت دارد. به عبارتی مهمترین رسالت رسانه همین است.

وی اظهار داشت: با بررسی عملکرد گروه رسانه‌ای میکان تلاش دست اندرکاران آن در جهت انتقال مطالب فرهنگی، اجتماعی و آموزشی قابل احصاست و تقدیر است.

وی افزود: نشریه ویلکان خاص گروه سنی کودک نیز با توجه به اهمیت موضوع می تواند مثمر باشد. دستگاه های اجرایی و ارگان‌هایی که در این حوزه فعالیت دارند می توانند با سرمایه گذاری روی این بخش به اهداف اجتماعی و سازمانی خود در حوزه کودک برسند.

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات