رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
شهریور 97درتعزیرات حکومتی انجام شد؛

۲۵ میلیارد ریال جریمه متخلفان اقتصادی استان کرمانشاه

به گزارش میلکان آنلاین ، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه اظهار داشت : در این ماه در مجموع ۱۱۷۹ فقره پرونده وارده به شعب تعزیرات حکومتی استان داشته ایم که ۱۱۱۲ فقره آن مختومه و مبلغ ۲۵ میلیارد و ۹۲۰ میلیون و ۸۱۸ هزار و ۲۰۰ ریال جریمه نقدی برای متخلفین جریمه نقدی صادر […]

به گزارش میلکان آنلاین ، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه اظهار داشت : در این ماه در مجموع ۱۱۷۹ فقره پرونده وارده به شعب تعزیرات حکومتی استان داشته ایم که ۱۱۱۲ فقره آن مختومه و مبلغ ۲۵ میلیارد و ۹۲۰ میلیون و ۸۱۸ هزار و ۲۰۰ ریال جریمه نقدی برای متخلفین جریمه نقدی صادر شده است.

داریوش  جودکی خاطرنشان کرد :  در بخش کالا و خدمات نیز در یک ماه اخیر ۱۰۰۸ فقره پرونده وارده داشته ایم که با احتساب رسیدگی به پرونده های گذشته در مجموع ۹۶ درصد این پرونده ها مختومه شده و میزان جریمه صادر شده است .

وی جریمه برای متخلفین حوزه کالا و خدمات ۹ میلیارد و ۲۸ میلیون و ۱۲۶ هزار و ۶۴۲ ریال عنوان کرد..

مدیر کل تعزیرات حکومتی آمار پرونده های وارده در حوزه قاچاق کالا و ارز تعداد ۱۲۸ فقره پرونده وارده عنوان کرد : ۸۵ درصد آن مختومه و برای متخلفین نیز جریمه ۱۶ میلیارد و ۶۵۷ میلیون و ۵۶۶ هزار و ۵۵۸ ریالی صادر شده است..

جودکی ادامه داد: در حوزه بهداشت و درمان و دامپزشکی در مجموع ۴۳ فقره پروند وارده که ۱۰۰ درصد آن رسیدگی و ۲۳۵ میلیون و ۱۲۵ هزار ریال نیز محکومیت صادر شده است..

وی در پایان با اعلام سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ تعزیرات حکومتی گفت: این سامانه آماده دریافت شکایات و پیشنهادات همشهریان محترم است.

اخبار مرتبط

نظرات