رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

به گزارش میلکان آنلاین ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه ازعملیات لق گیری و ترانشه ریزشی گردنه سیاطاهر خبر داد. فریبرز کرمی اذعان داشت : عملیات لق گیری و ترانشه ریزشی گردنه سیاطاهر که بر اثر وقوع زلزله های اخیر استان کرمانشاه (۲۱ابان ۹۶ لغایت ۴ شهریور ۹۷) معلق شده […]

به گزارش میلکان آنلاین ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه ازعملیات لق گیری و ترانشه ریزشی گردنه سیاطاهر خبر داد.
فریبرز کرمی اذعان داشت : عملیات لق گیری و ترانشه ریزشی گردنه سیاطاهر که بر اثر وقوع زلزله های اخیر استان کرمانشاه (۲۱ابان ۹۶ لغایت ۴ شهریور ۹۷) معلق شده بود، مجددا شروع شد.
وی با اشاره به زلزله ۹/۵ ریشتری ۴شهریورماه سال جاری ،گفت : عملیات ریزش برداری و بازگشایی گردنه سیاطاهر در مسیر ثلاث باباجانی_جوانرود که بر اثر وقوع این زلزله مسدود شده بود به وسیله
ماشین آلات تخصصی راهداری  بازگشایی شد.
کرمی افزود : ۱۶ نفر از نیروهای این اداره کل در عملیات بازگشایی این مسیر مشغول به فعالیت بودند.
از همان لحظات ابتدای وقوع زلزله چهارم شهریورماه سال جاری کرمانشاه تا کنون مشغول به عملیات ریزش برداری و لق گیری این مسیر هستیم .
وی در پایان بیان داشت :  با توجه گشت و نظارت مستمر برای لق گیری و جمع آوری موانع  هم اکنون هیچ مشکلی خصوصاً گردنه سیاطاهر برای تردد در راه‌های استان وجود ندارد.

اخبار مرتبط

نظرات