رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

سرویس اقتصادی- استاندارکرمانشاه: تامین اعتبارات سفر رئیس جمهور در سال ۹۵ قطعی است و از نظر تامین اعتبار پروژه ها مشکلی نداریم. به گزارش میلکان آنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری؛ اسدالله رازانی در نشست با فرمانداران شهرستان های استان گفت: در این جلسه پیش از اینکه به دنبال تصویب موضوعی باشیم به دنبال […]

سرویس اقتصادی- استاندارکرمانشاه: تامین اعتبارات سفر رئیس جمهور در سال ۹۵ قطعی است و از نظر تامین اعتبار پروژه ها مشکلی نداریم.

به گزارش میلکان آنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری؛ اسدالله رازانی در نشست با فرمانداران شهرستان های استان گفت: در این جلسه پیش از اینکه به دنبال تصویب موضوعی باشیم به دنبال ایجاد ارتباط متقابل بین فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی هستیم تا با طرح مشکلات در این جلسه بتوانیم کنترل و نظارت دوجانبه ای انجام دهیم.

وی افزود: با این مشی مهمترین مشکلات و مسائل مشخص و بررسی می شود تا بتوانیم بهترین تدابیر را برای رفع معضلات استان اتخاذ کنیم.

دکتر رازانی با تاکید براینکه ما باید همراه مردم باشیم و مشکلات مردم را مشکلات خودمان بدانیم افزود: اگر کسی برای مردم مشکلی درست کرده است باید از وی بازخواست کرد و با فرد متخلف برخورد نمود تا مشکل مردم رفع شود.

وی افزود: مسائل روزمره مردم خیلی مهم است و این برای ما یک اصل است، همانطور که ایجاد اشتغال و توسعه مهم است مسائل روزمره مردم هم اهمیت دارند.

دکتر رازانی در بخشی از سخنان خود به تکمیل چند پروژه در پایان سال مالی جاری اشاره کرد و گفت: امسال از محل اعتبارات سفر ریاست محترم جمهوری به استان، مسیر اسلام آباد به حمیل و مسیر راه کربلا به قصرشیرین چهاربانده خواهند شد و نیز کمربندی غربی کرمانشاه به طول ۲۳ کیلومتر تا پایان آبان ماه به بهره برداری خواهد رسید.

وی همچنین افزود: ۱۵ کیلومتر از مسیر کرمانشاه به کامیاران نیز در سال آینده ۴ بانده خواهد شد.

در ادامه این جلسه فرمانداران استان به بیان مسائل کاری حوزه ی شهرستان خود پرداختند.

اخبار مرتبط

نظرات