رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
  • چهارشنبه 5 مهر 1396 - 20:53
  • کد خبر : 1682
  • مشاهده : 724 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : دیدار مهندس بازوند با دکتر جهانگیری/ کرمانشاه در مسیر توسعه

به گزارش میلکان آنلاین ،مهندس بازوند استاندار کرمانشاه، امروز پنجم مهرماه به دیدار دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور رفت و گزارشی از آخرین وضعیت توانمندی‌ها، چالش ها، راهکارها و انتظارات مردم دیار اصیل کرمانشاه ارایه کرد. اوضاع ویژه ی بیکاری در استان و راهکارهای کمتر شدن حجم فراوان آن از جمله بهبود فضای کسب […]

به گزارش میلکان آنلاین ،مهندس بازوند استاندار کرمانشاه، امروز پنجم مهرماه به دیدار دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور رفت و گزارشی از آخرین وضعیت توانمندی‌ها، چالش ها، راهکارها و انتظارات مردم دیار اصیل کرمانشاه ارایه کرد.

اوضاع ویژه ی بیکاری در استان و راهکارهای کمتر شدن حجم فراوان آن از جمله بهبود فضای کسب و کار، تقویت حضور بخش های خصوصی بزرگ و فعال و هلدینگ های سرمایه گذاری دولتی و خصوصی، تلاش برای ارتقای بهره مندی استان از خطوط اعتباری بین المللی و فاینانس، برنامه های ویژه برای بهره مندی بیشتر کرمانشاه از تسهیلات صندوق توسعه ملی، افزایش بهره مندی از تسهیلات بانک های داخلی با هدف کم شدن مشکلات واحدهای تولیدی و… در کنار تلاش بلند مدت برای بهبود اختصاص و جذب اعتبارات دولتی با بهره مندی از همه ی ظرفیت های استان، از نکاتی بود که مهندس بازوند در این دیدار بدان ها اشاره کرد.

وی همچنین در مورد آخرین وضعیت دستاوردها و نیازهای استان در امور زیرساختی مانند حمل و نقل ریلی، زمینی و هوایی، وضع موجود و برنامه ی پیش روی پروژه های عمرانی و اقتصادی در شهرستان‌های استان؛ بویژه پروژه های عمران شهری مرکز استان و دیگر شهرها، اوضاع چالش زای حاشیه نشینی و چگونگی ورود کارشناسی به این چالش، با دکتر جهانگیری به بحث و گفت و گو پرداخت.

گفتنی است که صحبت های مهندس بازوند با استقبال دکتر جهانگیری همراه بود و ایشان وعده دادند که از این برنامه ها که در جهت توسعه استان کرمانشاه است حمایت خواهند کرد.

مهندس بازوند نیز در پایان این دیدار اعلام کرد: به محض ورود به استان کرمانشاه برنامه های خود را آغاز خواهد نمود؛ به همین جهت، حرکت در مسیر خواست و مطالبات مردم را نیازمند همگرایی و همراهی همه ی مراجع و مجامع اثرگذار استان دانست و برای تقویت این فضا در دوره ی جدید، اعلام آمادگی کرد.

اخبار مرتبط

نظرات