رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October

روز گذشته جلسه ای به ریاست غلامرضا رضایی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه در ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی برگزار شد. به گزارش میلکان آنلاین؛در این جلسه که با حضور روسای ایستگاه های تابعه و پرسنل اداری سازمان برگزار شد؛ آتش پاد رضایی گفت: نجات جان و مال شهروندان مهم ترین وظیفه […]

روز گذشته جلسه ای به ریاست غلامرضا رضایی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه در ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی برگزار شد.

به گزارش میلکان آنلاین؛در این جلسه که با حضور روسای ایستگاه های تابعه و پرسنل اداری سازمان برگزار شد؛ آتش پاد رضایی گفت: نجات جان و مال شهروندان مهم ترین وظیفه آتش نشانان است که مطابق گذشته باید به صورت شبانه روزی خدمات رسانی صورت گیرد.

رضایی خطاب به روسای ایستگاه ها افزود: آموزش ضمن خدمت پرسنل ( با رعایت پروتکل های بهداشتی ) در جهت بالا بردن سطح آمادگی آتش نشانان بصورت روزانه باید انجام گیرد و در صورت کوتاهی این امر، با شخص خاطی برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد:اهتمام در ثبت ورود و خروج و ثبت کارتکس حضور در ایستگاه‌های آتش نشانی، از وظایف پرسنل می باشد و در صورت کوتاهی در این امر صرفا از اضافه کار کسر خواهد شد و اضافه کاری پرسنل کمافی سابق، بر اساس ارزشیابی و تلاش پرسنل و از طرف اینجانب اعمال می گردد.

آتش پاد رضایی در پایان گفت: با دستور شهردار محترم کرمانشاه، روزهای پنج شنبه به ملاقات مردمی اختصاص دارد و شهروندان در صورت نیاز، به سازمان آتش‌نشانی کرمانشاه واقع در خیابان سیدجمالدین اسدآبادی مراجعه نمایند.

اخبار مرتبط

نظرات