رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 18 October

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه همراه با بیان مشکلات باید به دستاوردها و پیشرفت ها نیز توجه داشت گفت: برخی با انگیزه های سیاسی تلاش دارند فضای نا امیدی را در کشور بیش از آنچه که هست بیان کنند. باید مسائل و مشکلات را بیان کنیم کخ شنیده شود اما به جای یاس و ناامیدی […]

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه همراه با بیان مشکلات باید به دستاوردها و پیشرفت ها نیز توجه داشت گفت: برخی با انگیزه های سیاسی تلاش دارند فضای نا امیدی را در کشور بیش از آنچه که هست بیان کنند. باید مسائل و مشکلات را بیان کنیم کخ شنیده شود اما به جای یاس و ناامیدی امید را به جامعه پمپاژ کنید.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، اسدالله رازانی در نشست روسای خانه‌های صنعت، معدن و تجارت کشور که در سالن هماهشهای اتاق بازرگانی استان کرمانشاه برگزار شد تصریح کرد: باید بررسی کنیم که چرا برخی از جوانان ما به این نا امیدی رسیده اند که تمایلی به ماندن در ایران را ندارند؟! خدایی ناکرده ایران به جهنمی برای زندگی تبدیل شده یا کشورهای خارجی با تبلیغات ماهواره ای و برخ یدر داخل دنیای خارج را طوری ترسیم می کنند که آنجا بهشت است. مگر کشورهای توسعه یافته نیز این شرایط را پشت سر نگذاشته اند تا به اینجا رسیده اند .

وی با اشاره به پایین بودن معدل دانش آموزان سال سوم دبیرستان در ایران آن را نتیجه حاکم شدن فضای یاس و ناامیدی خانواده ها از تحصیل و القاء آن به دانش آموزان عنوان کرد و گفت: متاسفانه ما در این کشور دچار خودزنی شده ایم و توصیف شرایط به این شکل کار درستی نیست.DSC_26710

استاندار کرمانشاه اظهار داشت: پس از انقلاب اسلامی با وجود جنگ تحمیلی و مشکلاتی که وجود داشته در دولت‌های مختلف پیشرفت روبه رشدی داشتیم هرچند این رشد کند و بود اما روبه بالا بود تا اینکه با یک انتخاب اشتباه موجب شدیم ۸ سال کشور به بدترین شرایط  اقتصادی و پسرفت دچار گردد.

وی افزود: خوشبختانه با تلاش‌هایی که دولت یازدهم انجام داده است کشور به ریل توسعه برگشته است و تاکید رییس جمهور بر این است که تیم اقتصادی در دولت یازدهم باید شانه به شانه پیشرفت های هسته ای  باید حرکت کند.

رازانی شرایط امروز را برای کار بهترین شرایط عنوان کرد و گفت : در کمتر دورانی شاهد بوده ایم که دولت بتواند برای ۱۲ وزیرش بالغ بر ۲۰۰ رای اعتماد از مجلس بگیرد .

وی به بهره‌برداری از راه آهن و آمدن قطار به کرمانشاه اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: با تکمیل این پروژه و اتصال آن از طریق خسروی به راه آهن عراق و پس از آن به دریای مدیترانه و ایجاد منطقه آزاد قصرشیرین که تصویب لایحه دولت در مجلس است شرایط حضور در بازار عراق و دیگر کشورهای همسایه به راحتی فراهم خواهد شد .

استاندار کرمانشاه با دعوت از سرمایه گذاران کشور برای سرمایه گذاری در این استان تصریح کرد: در استان کرماشناه شرایط و موقعیت های طبیعی ، استراتژیک و آب کافی برای صنایع وجود دارد و تیم مدیریتی استان نیز آماده هر گونه همکاری با سرمایه گذران می باشد.

اخبار مرتبط

نظرات