رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

 فرمانده انتظامی “کنگاور” از دستگیری سارق لامپ های معابر عمومی در این شهرستان خبر داد که پس از ارتکاب ۲۲ فقره سرقت در فضای مجازی ملقب به “لامپ دزد بی تربیت” شده بود. به گزارش میلکان آنلاین ، سرهنگ “عنایت فلاحی” اظهار داشت: پس از سرقت های متعددی که از لامپ ها و روشنایی های […]

 فرمانده انتظامی “کنگاور” از دستگیری سارق لامپ های معابر عمومی در این شهرستان خبر داد که پس از ارتکاب ۲۲ فقره سرقت در فضای مجازی ملقب به “لامپ دزد بی تربیت” شده بود.

به گزارش میلکان آنلاین ، سرهنگ “عنایت فلاحی” اظهار داشت: پس از سرقت های متعددی که از لامپ ها و روشنایی های سطح شهر “کنگاور” و معابر عمومی صورت می گرفت، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه انتشار فیلم های مربوط به سرقت لامپ های سطح شهر در فضای مجازی باعث شده بود این سارق، لقب “لامپ دزد بی تربیت” پیدا کند، گفت: ماموران پلیس “کنگاور” با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقاتی گسترده و افزایش گشت های شبانه موفق به دستگیری سارق مورد نظر حین سرقت شدند.

فرمانده انتظامی “کنگاور” با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب ۲۲ فقره سرقت لامپ و روشنایی های معابر عمومی شهر “کنگاور” اعتراف کرد، از معرفی وی به دستگاه قضائی برای صدور حکم لازم خبر داد.

اخبار مرتبط

نظرات