رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

رئیس اداره فناوریهای مکانیزه سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه خبر داد؛ طی شش ماهه اول ۹۹ ۵۲ میلیارد تومان از تسهیلات مکانیزاسیون در استان کرمانشاه جذب شده است. به گزارش میلکان آنلاین، حسین گمار با بیان این خبر افزود؛ جذب این اعتبارات موجب خریداری ۱۲ دستگاه کمباین، ۲۵۷ دستگاه انواع تراکتور و ۴۸۰ دستگاه انواع […]

رئیس اداره فناوریهای مکانیزه سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه خبر داد؛ طی شش ماهه اول ۹۹ ۵۲ میلیارد تومان از تسهیلات مکانیزاسیون در استان کرمانشاه جذب شده است.

به گزارش میلکان آنلاین، حسین گمار با بیان این خبر افزود؛ جذب این اعتبارات موجب خریداری ۱۲ دستگاه کمباین، ۲۵۷ دستگاه انواع تراکتور و ۴۸۰ دستگاه انواع دنباله بند توسط متقاضیان شده است.

حسین گمار در ادامه به محل پرداخت این اعتبارات اشاره داشت و خاطرنشان کرد؛ این اعتبارات در قالب محل خط ۸ مکانیبزاسیون  بوده که از ابتدای سال ۹۹ ابلاغ شده است.

وی سپس با بیان اینکه اعتبارات خط ۸ مکانیزاسیون یکساله می باشد افزود؛ تا پایان سال جذب این اعتبارات ادامه دارد.

وی در پایان هدف از نوسازی و تجهیز مکانیزاسیون استان به فناوریهای نوین را افزایش و ارتقاء ضریب مکانیزاسیون در استان برشمرد و تصریح نمود؛ تا پایان سال ۹۸ ضریب مکانیزاسیون در استان کرمانشاه به یک و ۸۷ صدم اسب بخار در هکتار رسیده است.

اخبار مرتبط

نظرات