رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه، پیگیری وضعیت پروژه‌های عمرانی و تولیدی استان کرمانشاه را از اهداف سفر خود دانست و گفت: هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی تا پایان امسال و یا حداکثر سال ۱۴۰۰ در استان کرمانشاه به بهره‌برداری می‌رسد.   به گزارش میلکان آنلاین؛ «محمدباقر نوبخت» چهارشنبه شب بعد از ورود […]

معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه، پیگیری وضعیت پروژه‌های عمرانی و تولیدی استان کرمانشاه را از اهداف سفر خود دانست و گفت: هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی تا پایان امسال و یا حداکثر سال ۱۴۰۰ در استان کرمانشاه به بهره‌برداری می‌رسد.

 

به گزارش میلکان آنلاین؛ «محمدباقر نوبخت» چهارشنبه شب بعد از ورود به استان کرمانشاه در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی در گفت و گو با خبرنگاران، قدردانی از مدیران استان کرمانشاه و پیگیری وضعیت طرح های عمرانی و تولیدی را از اهداف این سفر دانست و افزود: تلاش ما این است که تا پایان امسال طرح های عمرانی استان را به پایان برسانیم.

او گفت: دراین سفر از پروژه های عمرانی استان بازدید می کنیم و از نزدیک با وضعیت پیشرفت فیزیکی و روند ساخت آنها آشنا می شویم.

نوبخت بهره برداری از واحدهای مسکونی ساخته شده ناشی از سیل و همچنین بهره برداری از مسکن افراد کم درآمد را نیز از برنامه های دیگر این سفر دانست و گفت: در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی موافقت نامه ساخت این واحدهای مسکونی را با استاندار کرمانشاه مبادله می‌کنیم.

معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه در ادامه با اشاره به سال جهش تولید، گفت: باتوجه به اینکه در سال جهش تولید قرار داریم طرح های ویژه تولیدی داریم که موافقت نامه این طرح ها را نیز در این سفر با استاندار کرمانشاه مبادله می کنیم.

نوبخت افزود: اینکه چند طرح عمرانی و تولیدی برای استان مدنظر است را به صورت جزئی تر در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه به ریز مورد بررسی قرار می دهیم.

اخبار مرتبط

نظرات