رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

دکتر امید قادری از آمادگی و شور و اشتیاق مردم منطقه اورامانات برای میزبانی از کارشناسان یونسکو جهت پرونده ثبت جهانی منظر طبیعی اورامانات خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین به نقل از کرد پرس مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار کردپرس گفت: در بازدیدی که به اتفاق یک تیم کارشناسی از […]

دکتر امید قادری از آمادگی و شور و اشتیاق مردم منطقه اورامانات برای میزبانی از کارشناسان یونسکو جهت پرونده ثبت جهانی منظر طبیعی اورامانات خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین به نقل از کرد پرس مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار کردپرس گفت: در بازدیدی که به اتفاق یک تیم کارشناسی از منطقه اورامانات داشتیم خوشبختانه مردم منطقه با اشتیاق آماده میزبانی از  کارشناسان سازمان جهانی یونسکو هستند.

وی با اشاره به اینکه آخرین هماهنگی های لازم برای فراهم کردن مقدمات انجام شده است در ادامه عنوان کرد: خوشبختانه طی این مدت اهالی منطقه اورامانات، گروه های مردم نهاد، فرمانداران، بخشداران و دهیاری ها و دستگاه های اجرایی و خدمات رسان با تمام توان پای کار بوده اند و کارهای بسیار گسترده ای انجام گرفته است.

قادری یادآور شد: ارزیاب های یونسکو آخر هفته برای دیدن زیبایی های زندگی مردم منطقه، منظر طبیعی و محیط زیست منطقه می آیند و به ارزیابی پتانسیل ها و ظرفیت های این حوزه ها و بررسی کیفیت توجه مردم به حفظ محیط زیست می پردازند.

اخبار مرتبط

نظرات