رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

رییس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان کرمانشاه از اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه متوسطه دوره دوم استان خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین، فردین یاوری گفت: داوطلبان و خانواده‌های گرامی آن‌ها می‌توانند با استفاده از رمز عبور و نام کاربری که زمان ثبت‌نام دریافت کرده‌اند با مراجعه به سایتazmoonkedu.ir از […]

رییس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان کرمانشاه از اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه متوسطه دوره دوم استان خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین، فردین یاوری گفت: داوطلبان و خانواده‌های گرامی آن‌ها می‌توانند با استفاده از رمز عبور و نام کاربری که زمان ثبت‌نام دریافت کرده‌اند با مراجعه به سایتazmoonkedu.ir از نتایج آزمون مطلع شوند.

وی افزود: اعلام نتیجه به صورت غیرحضوری و از طریق سایت مربوطه خواهد بود.

یاوری در خصوص نحوه اعتراض به نتایج آزمون نیز اظهار داشت: چنان‌چه داوطلبی نسبت به نتایج خود اعتراضی داشته باشد یا از طریق سایت ثبت‌نامی و یا با در دست داشتن درخواست و کارنامه اعلام نتیجه خود، صرفا به واحد سنجش منطقه، ناحیه و شهرستان محل تحصیل خود مراجعه نماید‌.

این مقام مسؤول در آموزش و پرورش استان خاطرنشان ساخت: زمان اعلام ذخیره‌ها بعد از برگزاری آزمون سمپاد و اعلام نتایج آن در هفته آخر مردادماه خواهد بود و اسامی افراد ذخیره نیز به صورت رسمی از طرف اداره سنجش اعلام می‌شود و به هیچ وجه نیازی به مراجعه حضوری به هیچ کدام از بخش‌های اداره کل و نواحی  نمی‌باشد.  

شایان ذکر است: ثبت نام دانش‌آموزان از روز چهارشنبه ۸ مردادماه در مدارس نمونه بر اساس ضوابط مربوطه انجام می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات