رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

جلسه بررسی مشکلات انتقال سند مالکیت املاک و اراضی متعلق به کمیته امداد به مردم به ریاست مهرداد سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور مدیرکل مسکن کمیته امداد کشور در محل سالن شهداي دولت استانداري برگزار شد.   به گزارش میلکان آنلاین؛ مهرداد سالاری در این جلسه ضمن اشاره به لزوم همکاری […]

جلسه بررسی مشکلات انتقال سند مالکیت املاک و اراضی متعلق به کمیته امداد به مردم به ریاست مهرداد سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور مدیرکل مسکن کمیته امداد کشور در محل سالن شهداي دولت استانداري برگزار شد.

 

به گزارش میلکان آنلاین؛ مهرداد سالاری در این جلسه ضمن اشاره به لزوم همکاری و توافق شورای شهر و شهرداری گفت: با تعیین تکلیف اسناد مالکیت اراضی و املاک کمیته امداد شرایط مردم برای ساخت و ساز و انجام سایر امور مربوطه نیز تسهیل خواهد شد.

معاون هماهنگي امور عمرانی استانداری با بیان اینکه سالهاست مردم فاقد مالکیت هستند و باید تسریع در انتقال اسناد انجام شود؛ اظهار داشت: تلاش‌هایی برای واگذاری مالكیت املاك شهر صحنه به ساكنان این شهر قبلاً صورت گرفته كه به نتیجه نرسیده است؛  اما امروز انتظار داریم با همراهی و همدلی شورای شهر و شهرداری و پیگیری فرمانداری مشکلی که مردم سالهاست با آن درگیر هستند حل شود و در این زمینه کمیته امداد نیز مشارکت و مساعدت لازم را انجام خواهد داد.

وی افزود: در این نشست موضوع تامین مسکن مددجویان صحنه نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

تمام صحن شهرستان صحنه اعم از منازل، اماكن تجاری، ادارات و مدارس به جز آنچه كه در زمین های كشاورزی و تابع قانون اصلاحات ارضی است و بخشی از زمین هایی كه مشمول قانون ۱۴۷ و ۱۴۸ قانون ثبت بوده تا به حال به نام كمیته امداد امام (ره) بوده است.
شهرستان صحنه با ۷۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ كیلومتری شرق كرمانشاه واقع شده است.

 

اخبار مرتبط

نظرات