رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

اولین جلسه ستاد عفاف و حجاب استان پس از ابلاغیه جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی و تعیین ساختار جدید به منظور اجرای اقدامات تکمیلی برای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب به ریاست مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری برگزار شد. به گزارش میلکان آنلاین؛نجفی مهر مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت: با […]

اولین جلسه ستاد عفاف و حجاب استان پس از ابلاغیه جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی و تعیین ساختار جدید به منظور اجرای اقدامات تکمیلی برای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب به ریاست مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری برگزار شد.

به گزارش میلکان آنلاین؛نجفی مهر مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت: با بیان اینکه تنها راه توفیق استان در گسترش فرهنگ عفاف و حجاب، اجرای دقیق و بموقع تکالیف تعیینی توسط ادارات است.

وی افزود: بدون تردید پرهیز از موازی کاری و پراکندگی فعالیت سازمانها در این عرصه، رصد و پایش مستمر اقدامات صورت گرفته توسط کمیته نظارت و ارزیابی، نهادسازی و حمایت از NGO های فعال در حوزه ترویج فرهنگ عفاف، همکاری صدا و سیما با رسانه ها برای فرهنگ سازی مناسب در این راستا و عدم تبلیغ زندگی های اشرافی و ارائه آموزش های لازم به فرزندان در سنین پایه توسط متولیان امر، از مهمترین راهبردهایی است که باید مدنظر قرار گیرد.

در این نشست، همچنین حاج جعفر همتی مشاور استاندار و معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ضمن تاکید بر هم افزایی و دوری از شعارپردازی و بروکراسی های اداری از سوی مدیران کل ادارات در مقوله عفاف و حجاب، خواستار استقرار یک نظام پایش برای بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی شد.

در ادامه نشست صالحی مشاور استاندار در امور روحانیت عملیاتی بودن برنامه های ارائه شده توسط ادارات را بسیار مهم دانسته و برای موفقیت این ستاد، عواملی را همچون ارائه آموزش های کاربردی به جوانان و نوجوانان، تعیین مشوق های کافی برای تولیدکنندگان پوشاک به منظور تولید البسه مناسب، انسجام ادارات فرهنگی و مذهبی در این مسیر و … را مهم دانست.

اخبار مرتبط

نظرات