رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه خبر داد: با برنامه‌ریزی‌های خاص و تاسی از بیانیه گام دوم انقلاب برنامه‌ها و سیاست‌های سوادآموزی در سال جدید در راستای سند تحول بنیادین را ترسیم می‌کنیم. به گزارش میلکان آنلاین؛ مجید یزدان‌پناه، گفت: برنامه‌های حوزه سوادآموزی در سه سطح وزارت، سازمان و استان تدوین می‌شود و فعالیت‌ها با […]

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه خبر داد: با برنامه‌ریزی‌های خاص و تاسی از بیانیه گام دوم انقلاب برنامه‌ها و سیاست‌های سوادآموزی در سال جدید در راستای سند تحول بنیادین را ترسیم می‌کنیم.

به گزارش میلکان آنلاین؛ مجید یزدان‌پناه، گفت: برنامه‌های حوزه سوادآموزی در سه سطح وزارت، سازمان و استان تدوین می‌شود و فعالیت‌ها با نظم خاصی راهبری و هدایت میگردند.
وی افزود: برنامه‌های این حوزه در سطح وزارت مشمول ده برنامه کلی است که با تعریف شناسنامه تفصیلی: اصل برنامه، هدف عملیاتی مربوط به برنامه، راهکار موجود، زیر نظام‌ها، واحد مسؤول و همکار، سطح اجرا، کد فعالیت‌ها با تاکید بر خلاقیت و نوآوری، استلزامات (حقوقی، اجرایی و نیروی انسانی)، شاخص‌های ارزیابی عملکرد و نتایج کلیدی برنامه در تحقق راهکار سند تحول پیگیری می‌شوند.
یزدان‌پناه اظهار داشت: این موضوع در سطح سازمان در ۱۵ برنامه تخصصی به تفکیک تشریح عناوین برنامه، اهمیت و ضرورت، مستندات لازم، پیش نیازها، اهداف برنامه(کلی، کمی و کیفی)، چگونگی فرآیند و روش اجرا، زمان اجرا، منابع مورد نیاز (انسانی، تجهیزات و مالی) بررسی و مورد نظارت قرار می‌گیرند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان خاطرنشان ساخت: برنامه‌های وزارت و سازمان که در حوزه معاونت سوادآموزی استان قابلیت اجرا و تحقق دارند در ۱۰۲ برنامه تعریف شده‌اند که ضمن پاسخگویی به کلیه جزئیات و نیازهای اساسی حوزه تعلیم و تربیت بزرگسالان، قابلیت رصد و گزارش‌گیری دقیق و تحقق برنامه‌ها را لحاظ و تضمین می‌نمایند.

اخبار مرتبط

نظرات