رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه از پیش بینی تولید ۳۷ هزار تن انواع محصولات باغی در این شهرستان خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین؛ ابراهیم دارایی با بیان این خبر افزود؛: تاکنون بیش از۲۸ هزار تن انواع محصولات باغی از باغات شهرستان کرمـانشاه برداشت گردیده و این روند بر اساس نوع محصولات و زمان […]

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه از پیش بینی تولید ۳۷ هزار تن انواع محصولات باغی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ ابراهیم دارایی با بیان این خبر افزود؛: تاکنون بیش از۲۸ هزار تن انواع محصولات باغی از باغات شهرستان کرمـانشاه برداشت گردیده و این روند بر اساس نوع محصولات و زمان رسیدن آن ها تا اواسط فصل پاییز به طول می انجامد .

وی در ادامه  با بیان اینکه سال گذشته در مجموع  بیش از ۳۵۸۷۵ تن انواع محصولات باغی در این شهرستان تولید گردیده خاطرنشان کرد؛ عمده این محصولات را شامل انگور، سیب، هلو، شلیل، گردو و… برشمرد.

دارایی سسپس سطح باغات مثمر شهرستان کرمانشاه را بیش از ۳۸۰۰ هکتار عنوان کرد وتصریح نمود: محصولات باغی در این شهرستان طبیعی بوده و برای تولید این محصولات کمتر از کود و سموم شیمیایی استفاده شده است .

وی یادآور شد: در راستای سیاست های توسعه باغات در سال گذشته در این شهرستان و امکانات مهیا شده با مشارکت بهره برداران بالغ بر ۹۲ هکتار باغ آبی و دیم به سطح باغات شهرستان کرمانشاه اضافه گردیده است .

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه در پایان، خشکسالی‌های مکرر، کمبود آب، فقدان سیستم‌های نوین آبیاری، عدم توجه باغداران به تغذیه و حاصلخیزی خاک را از جمله مشکلات تولید این محصولات برشمرد .

 

اخبار مرتبط

نظرات