رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
  • السبت ۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 16 October
مدیر امورشعب صندوق قرض الحسنه امدادولایت استان کرمانشاه خبر داد:

فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف کارت های صندوق امداد ولایت

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون سامانه هریم راه اندازی شده، گفت: این سامانه با هدف فعال سازی سرویس رمز دوم یکبار مصرف مشتریان صندوق امداد ولایت ایجاد شده است. به گزارش میلکان آنلاین ، غلامعلی عسگری، مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان کرمانشاه با اشاره به […]

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون سامانه هریم راه اندازی شده، گفت: این سامانه با هدف فعال سازی سرویس رمز دوم یکبار مصرف مشتریان صندوق امداد ولایت ایجاد شده است.

به گزارش میلکان آنلاین ، غلامعلی عسگری، مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان کرمانشاه با اشاره به فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف برای خرید های اینترنتی مشتریان این صندوق، گفت: هم اکنون سامانه هریم به منظور هدایت رمز یکبار مصرف برای تمام مشتریانی که پیش از این رمز دوم ثابت فعال داشته اند راه اندازی و ایجاد شده است.

عسگری افزود: مشتریان می بایست برای انجام تراکنش های بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان در خریدهای اینترنتی رمز دوم پویا دریافت کنند.

وی تاکید کرد: رمز دوم پویا از طریق پیامک برای شماره تلفن همراه متعلق به مشتریان ارسال می شود.

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان کرمانشاه با اشاره به تمهیدات این صندوق به منظور سهولت در فرایند فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف( پویا) برای مشتریان، تصریح کرد: مشتریان می توانند با مراجعه به دستگاه های خودپرداز بانک ملی و یا اینترنت بانک صندوق امداد ولایت نسبت به فعال سازی رمز دوم ثابت اقدام کنند.

غلامعلی عسگری تصریح کرد: در صورت فعال سازی رمز دوم ثابت از سوی مشتریان رمز دوم یکبار مصرف(پویا) نیز به صورت اتوماتیک برای آنان فعال می شود.

اخبار مرتبط

نظرات