رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جوانرود روز یکشنبه در جلسه ستاد کرونا این شهرستان گفت: تاکنون ۶۳۸ مورد آزمایش از مراجعین شهرستان به عمل آمده که از این تعداد ۴۸۰ مورد مثبت به کوید ۱۹ اعلام شده است. به گزارش میلکان آنلاین؛دکتر مولود حسینی افزود: بیمارستان حضرت رسول (ص) جوانرود ۲۴ تخت کرونایی دارد […]

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جوانرود روز یکشنبه در جلسه ستاد کرونا این شهرستان گفت: تاکنون ۶۳۸ مورد آزمایش از مراجعین شهرستان به عمل آمده که از این تعداد ۴۸۰ مورد مثبت به کوید ۱۹ اعلام شده است.

به گزارش میلکان آنلاین؛دکتر مولود حسینی افزود: بیمارستان حضرت رسول (ص) جوانرود ۲۴ تخت کرونایی دارد که اکنون تمام ظرفیت آن تکمیل و در چند روز اخیر نیز ۷۰ نفر به بیمارستان های گلستان و فارابی کرمانشاه اعزام شده اند.

وی یادآورشد: متاسفانه ۳۹ نفر از کادر بهداشت و درمان شهرستان جوانرود مبتلا به کووید ۱۹ هستند.

فرماندار جوانرود، خطر شیوع ویروس کرونا در این شهرستان را جدی و بحرانی دانست و گفت: رفع این معضل نیازمند عزم همگانی مردم و مسوولان است.

رستگار یوسفی  بابیان اینکه رفتار ویروس به رفتار مردم بستگی دارد، افزود: برداشتن محدودیت ها، تردد و ارتباط این شهرستان با استان های جنوبی و ورود مسافر و گردشگر از مهمترین راه‌های شیوع ویروس کرونا است.

وی به اقدامات انجام گرفته برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در جوانرود اشاره کرد و گفت: بهره گیری از ظرفیت علما و روحانیون، رسانه ها، کاهش ساعات کار اصناف و بازاریان، اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد از سوی پلیس راهور، توزیع ماسک رایگان، تعطیلی آیین های عزاداری و عروسی، رویدادهای فرهنگی و اجتماعی و ورزشی برنامه ریزی شده تا اطلاع بعدی همچنان ادامه دارد.

اخبار مرتبط

نظرات