رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October
  • سه شنبه 20 خرداد 1399 - 04:54
  • کد خبر : 10888
  • مشاهده : 110 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : مدیران شهرداری به مسائل حاشیه‌ای ورود نکنند/ حل مشکلات حاشیه‌نشینی با کمک همه دستگاه‌های اجرایی

مدیرکل مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه از تاکید شهردار بر عدم ورود مدیران شهری به مسائل حاشیه‌ای خبر داد. به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین ، امیر همایون دولتشاهی در جمع مدیران روابط عمومی مناطق هشتگانه و سازمان‌های تابع اظهار داشت: حسب دستور دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه مدیران مجموعه شهرداری باید از […]

مدیرکل مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه از تاکید شهردار بر عدم ورود مدیران شهری به مسائل حاشیه‌ای خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین ، امیر همایون دولتشاهی در جمع مدیران روابط عمومی مناطق هشتگانه و سازمان‌های تابع اظهار داشت: حسب دستور دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه مدیران مجموعه شهرداری باید از ورود به هرگونه مساله حاشیه‌ای خودداری نمایند.
دولتشاهی ادامه داد: دکتر طلوعی در یکی از بدترین و سخت‌ترین شرایط مالی سکان شهرداری کرمانشاه را به دست گرفت که این مساله نشات گرفته از روحیه جهادی و ایثار گونه ایشان است.
وی ادامه داد: نکته مغفول مانده مدیریت شهری در سال‌های گذشته بحث حاشیه‌نشینی بوده  که ریشه در معضلات اقتصادی و اجتماعی دارد.
وی با بیان ضرورت حل مشکلات حاشیه‌نشینان افزود: برنامه‌ریزی مناسب براساس نیاز جمعیتی و فرهنگی برای حل مشکلات و معضلات این مناطق لازم است و همه دستگاه‌های اجرایی و خدمت‌رسان در کرمانشاه میتوانند در کنار مدیریت شهری به این مساله توجه نمایند.
مدیرکل مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه و تشکل‌های مردم‌نهاد افزود: باید از ظرفیت دانشگاه ها بر اساس کار مطالعاتی و تشکیل دفاتر تسهیل‌گری در کنار استفاده از تشکل‌های مردم نهاد بهره گرفت تا در این زمینه آینده پژوهی در عرصه مدیریت را بجای آینده‌نگری صرف قرار دهیم.
وی ادامه داد: یکی دیگر از راه‌حل‌های کنترل و کاهش معضلات حاشیه‌نشینی بهره گیری از پتانسیل مشارکت حاشیه‌نشینان و واگذاری امورات به خود شهروندان این مناطق براساس آموزش است.
دولتشاهی در پایان خاطرنشان کرد: در کنار توجه ویژه به توانمندسازی حاشیه‌نشینان باید از طریق راه‌های قانونی بر اساس ضوابط، از ساخت و سازهای بدون ضابطه و فاقد پروانه جلوگیری شود.

اخبار مرتبط

نظرات