رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 18 October

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه به صورت حضوری و همچنین ارتباط تصویری شرایط و وضعیت قهرمانان و ملی پوشان ورزش استان کرمانشاه را مورد پیگیری قرار داد. به گزارش میلکان آنلاین؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان در این خصوص اظهار کرد:این اقدام با هدف اطلاع از شرایط قهرمانان و ملی پوشان و پیگیری مشکلات […]

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه به صورت حضوری و همچنین ارتباط تصویری شرایط و وضعیت قهرمانان و ملی پوشان ورزش استان کرمانشاه را مورد پیگیری قرار داد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان در این خصوص اظهار کرد:این اقدام با هدف اطلاع از شرایط قهرمانان و ملی پوشان و پیگیری مشکلات احتمالی در مسیر حفظ امادگی لازم برای حضور در رقابتهای مختلف پس از دوران کرونا انجام می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان  در ادامه این پیگیری ها و دیدارها صبح امروز بصورت تصویری با شهلا بهروزی راد قهرمان پاراکانو جهان و دارنده سهیمه پارالمپیک توکیو گفتگو کرد.
وی در این دیدار ضمن اطلاع از آخرین شرایط و وضعیت تمرینات بهروزی راد برای وی در رقابتهای پیش رو آرزوی موفقیت کرد.
رحیمی تاکید کرد: حفظ انگیزه ها و آمادگی روحی و جسمی قهرمانان برای موفقیت در رقابتهای مهم پیش رو از اولویت های مجموعه ورزش ،فدراسیون ها و ادارات کل در حوزه قهرمانی است و تلاش می کنیم در کنار سایر بخش ها از جمله فدراسیون های ورزشی در این راستا تلاش کنیم.
در این گفتگوی تصویری شهلا بهروزی راد نیز ضمن تشکر از پیگیری مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه  از حفظ آمادگی بدنی خود در دوران کرونا یاد کرد و گفت:با حمایت یکی از باشگاههای ورزشی تلاش کرده ام در این مدت سخت از لحاظ بدنی آمادگی خود را حفظ نمایم.
وی ابراز امیدواری کرد با پایان یافتن شرایط فعلی،بتواند بزودی تمرینات خود با قایق را از سر بگیرد

اخبار مرتبط

نظرات