رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان بیش از ۱۶ آشپزخانه مهدوی در استان کرمانشاه برپا می شود، گفت: این آشپزخانه ها به منظور پاسخگویی به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص راه اندازی “رزمایش گسترده مواسات و همدلی” و اجرای پویش ملی بخشش ایرانیان و طرح […]

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان بیش از ۱۶ آشپزخانه مهدوی در استان کرمانشاه برپا می شود، گفت: این آشپزخانه ها به منظور پاسخگویی به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص راه اندازی “رزمایش گسترده مواسات و همدلی” و اجرای پویش ملی بخشش ایرانیان و طرح همسفره برپا خواهند شد.

به گزارش میلکان، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در نیمه ماه مبارک شعبان مبنی بر ایجاد “رزمایش گسترده مواسات و همدلی” در کشور برای کمک به نیازمندان، گفت: کمیته امداد در آستانه ماه مبارک رمضان پویش ملی بخشش ایرانیان و طرح همسفره را به اجرا درآورده است.

رخصی با بیان اینکه طرح همسفره به صورت جهادی به منظور پاسخگویی به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص راه ­اندازی “رزمایش گسترده مواسات و همدلی” برای دستگیری و کمک به نیازمندان اجرا می شود، عنوان کرد: طرح همسفره به منظور ترویج سنت حسنه اطعام نیازمندان که یک روش خاص انفاق است اجرا می شود.

وی با تاکید بر اینکه سنت نیکوی اطعام نیازمندان از بدو تأسیس کمیته امداد یکی از رئوس مهم خدمات این نهاد بوده تا جایی که که لوگوی کمیته امداد مزین به آیه شریفه اطعام شده است، بیان کرد: کمیته امداد استان کرمانشاه به منظور اجرای طرح همسفره بیش از ۱۶ آشپزخانه مهدوی با هدف طبخ و توزیع غذا برای خانوارهای نیازمند و محروم دایر خواهد کرد.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: کمیته امداد در این آشپزخانه ها با کمک خیران نیک اندیش و سازمان و ادارات همسو غذای رایگان برای خانوارهای نیازمند تهیه و طبخ خواهد کرد.

محسن رخصی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور نیز، بیان کرد: ناظرین نهادهای بهداشتی براساس پروتکل های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا بر روند طبخ و توزیع غذا در آشپزخانه های مهدوی نظارت خواهند کرد.

رخصی با بیان اینکه دفاتر کمیته امداد آماده دریافت کمک های مردمی برای تهیه و طبخ غذا برای نیازمندان در آشپزخانه های مهدوی هستند، تصریح کرد: امیدواریم خیران همچون همیشه یاور این نهاد در اجرای این طرح خداپسندانه باشند.

اخبار مرتبط

نظرات