رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

فرمانده انتظامی استان از اعمال قانون و توقیف یک هزار و ۵۸۸ دستگاه خودرو از ابتدای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا۲۸فروردین خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: یک هزار و ۱۷۴ دستگاه خودرو متخلف با اعمال قانون مشمول جریمه پنج میلیون ریالی شدند. وی ادامه داد: همچنین از […]

فرمانده انتظامی استان از اعمال قانون و توقیف یک هزار و ۵۸۸ دستگاه خودرو از ابتدای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا۲۸فروردین خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: یک هزار و ۱۷۴ دستگاه خودرو متخلف با اعمال قانون مشمول جریمه پنج میلیون ریالی شدند.
وی ادامه داد: همچنین از هشتم فروردین تاکنون که طرح فاصله گذاری اجتماعی توسط پلیس اجرایی شده ۴۱۴ دستگاه خودرو نیز به مدت یک ماه توقیف و روانه پارکینگ شدند.
سردار جاویدان تصریح کرد: از دیگر اقدامات صورت گرفته می توان به پلمب یک هزار و ۲۲۲ واحد صنفی متخلف که صاحبان آنها بنا بر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا از تعطیلی داوطلبانه خودداری کرده بودند، اشاره کرد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین مبارزه با احتکار کالا را از دیگر برنامه های پلیس در ایام شیوع کرونا عنوان کرد و گفت: از ابتدای اسفند تاکنون ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار عدد انواع ماسک، دستکش، محلول و ژل ضدعفونی کشف شده است.
وی ادامه داد: پلیس از همان ابتدای شیوع کرونا با همه توان و ظرفیت خود پای کار آمد و تاکنون نیز حدود ۵۰۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی برای گندزدایی معابر در سطح شهر کرمانشاه و چند شهرستان استان استفاده کرده است.
سردار جاویدان در پایان از عموم مردم خواست با ماندن در منزل و پرهیز از خروج غیرضروری از منزل به قطع زنجیره و انتقال بیماری کرونا کمک کنند.

اخبار مرتبط

نظرات