رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October
  • چهارشنبه 27 فروردین 1399 - 06:42
  • کد خبر : 9871
  • مشاهده : 193 بازدید
  • پیشخوان » میلکان
  • چاپ خبر : نگرانی برای تامین کالاهای مورد نیاز ماه رمضان مردم نداریم

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: هیچ نگرانی بابت تامین کالاهای مورد نیاز مردم برای ماه مبارک رمضان نداریم. به گزارش میلکان آنلاین؛به نقل از ایسنا  هدایت حاتمی در گفت و گویی با اشاره به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: به اندازه کافی اقلام اساسی مورد نیاز مردم را در استان داریم […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: هیچ نگرانی بابت تامین کالاهای مورد نیاز مردم برای ماه مبارک رمضان نداریم.

به گزارش میلکان آنلاین؛به نقل از ایسنا  هدایت حاتمی در گفت و گویی با اشاره به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: به اندازه کافی اقلام اساسی مورد نیاز مردم را در استان داریم و هیچ نگرانی در این زمینه وجود ندارد. حتی با وفور و افزایش تولید برخی از کالاها نیز مواجهیم که باعث شده قیمت آنها تا حدودی کاهش پیدا کند.

وی بیشترین کالای مورد نیاز مردم برای ایام ماه مبارک رمضان را اقلام پروتئینی خصوصا گوشت قرمز و مرغ دانست و افزود: در زمینه گوشت مرغ هیچ مشکلی نداریم و وضعیت تولید دام سبک استان نیز مناسب است و تمهیدات لازم نیز برای تامین دام سنگین مورد نیاز استان اندیشیده شده تا با کمبود و افزایش قیمت مواجه نشویم.

حاتمی به مردم اطمینان دارد از نظر تامین سایر کالاها مانند برنج و روغن نیز مشکلی وجود ندارد.

وی از افزایش مصرف شکر و خرما در ایام ماه رمضان هم یاد کرد و افزود: برای تامین این دو قلم کالا نیز تدابیری اندیشیده شده که به شیوه مناسب و بیشتر از قبل در شبکه توزیع، عرضه شود.

به گفته معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه،همه کالاها آنقدر در بازار وجود دارد که نیازی به عرضه کالاها به شیوه تنظیم بازار و نگرانی بابت ایجاد ازدحام مردم وجود ندارد.

حاتمی تاکید کرد: تلاش می‌کنیم کمترین مداخله را در بازار و قیمت‌ها داشته باشیم تا بازار بتواند راه خود را برود و به تعادل برسد.

وی یادآور شد: با توجه به شیوع بیماری کرونا، نظارت بر رعایت موازین بهداشتی در تهیه برخی از مواد غذایی ماه رمضان از جمله حلیم، زولبیا و بامیه و… نیز بیشتر خواهد شد تا مردم نگرانی در این زمینه نداشته باشند.

اخبار مرتبط

نظرات