رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

با تلاش یگان اجرایی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قصرشیرین چند نفر از شکارچیان سابقه دار منطقه شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش میلکان آنلاین، پژمان فتاح پور رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قصرشیرین با اعلام این خبر گفت: در پی گشت و کنترل و پایش مستمر مناطق حوزه استحفاظی شهرستان ، شکارچیانی را […]

با تلاش یگان اجرایی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قصرشیرین چند نفر از شکارچیان سابقه دار منطقه شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش میلکان آنلاین، پژمان فتاح پور رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قصرشیرین با اعلام این خبر گفت: در پی گشت و کنترل و پایش مستمر مناطق حوزه استحفاظی شهرستان ، شکارچیانی را که طی چند مرحله اقدام به شکار غیرمجاز کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.
وی افزود: این افراد سابقه شکار چند رأس از وحوش حائز اهمیت منطقه شامل قوچ و میش و آهو و نیز چند قطعه کبک وحشی را داشته اند که با تلاش مأمورین یگان حفاظت این اداره، شناسایی و دستگیر شدند.
فتاح پور گفت: برای این افراد پرونده تخلف زیست محیطی تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست قصرشیرین در ادامه تصریح کرد: در شهرستان قصرشیرین زیستگاههای متعددی وجود دارد که با توجه به وسعت زیاد و توپوگرافی خاص مناطق، ظرفیت بالقوه ای برای زیست جمعیت بالای انواع مختلف گونه های جانوری وجود دارد ولی به دلیل عواملی همچون شکار غیر مجاز متأسفانه مناطق از وجود جمعیت چشمگیر وحوش محروم است.
فتاح پور در پایان ضمن تشکر از همکاری نهادهای انتظامی شهرستان در خصوص حفاظت و حراست از انفال خدادادی، از عموم مردم طبیعت دوست شهرستان درخواست کرد هرگونه تخلف زیست محیطی را به سامانه تلفن گویای ۱۵۴۰ اداره کل حفاظت محیط زیست استان و یا شماره تلفن¬های    ۷۸-۰۸۳۴۲۴۲۴۹۷۷ اطلاع رسانی نمایند .

 

اخبار مرتبط

نظرات