رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه خبر داد؛

افتتاح ۳۶ طرح اشتغال مددجویی در دهه مبارک فجر

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در سال جاری حدود چهار هزار طرح اشتغال زودبازده برای مددجویان کرمانشاهی ایجاد شده است، گفت: در دهه مبارک فجر امسال نیز با پرداخت وام های اشتغال ۳۶ طرح شغلی زودبازده اجرا خواهد شد. به گزارش میلکان آنلاین ؛ معاون اشتغال و خودکفایی کمیته […]

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در سال جاری حدود چهار هزار طرح اشتغال زودبازده برای مددجویان کرمانشاهی ایجاد شده است، گفت: در دهه مبارک فجر امسال نیز با پرداخت وام های اشتغال ۳۶ طرح شغلی زودبازده اجرا خواهد شد.

به گزارش میلکان آنلاین ؛ معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: امسال بیش از ۱۲۴ میلیارد تومان اعتبار به منظور اجرای طرح های اشتغال زودبازده برای مددجویان کرمانشاهی اختصاص داده شده است.

جلیلیان افزود: با این میزان اعتبار برای حدود چهار هزار مددجوی کرمانشاهی شغل پایدار ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه وام های اشغال کمیته امداد به صورت قرض الحسنه در اختیار مددجویان تحت حمایت قرار می گیرد، عنوان کرد: در دهه مبارک فجر ۳۶ طرح اشتغال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه پس از افتتاح به صورت رسمی آغاز به کار خواهند کرد.

رشید جلیلیان تصریح کرد: این نهاد بیش از ۸۳۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه به منظور اجرای این طرح ها در ایام الله فجر اختصاص داده است.

وی ادامه داد: نیـروگاه خورشیدی خانـگی، پرورش بوقلمون، بازیافت، تولید عرقیات داروهای گیاهی، مهد کودک، غذای آماده و مجسمه سازی بخشی از طرح های اشتغال مددجویان کرمانشاهی است که در دهه مبارک فجر امسال آغاز به کار خواهند کرد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه هم اکنون سقف وام اشتغال برای هر مددجو ۵۰ میلیون تومان است، عنوان کرد: این وام ها بدون نیاز به سپرده گذاری و با شرایط ضمانتی آسان و با بازپرداخت طولانی مدت در اختیار مددجویان متقاضی و دارای مهارت قرار می گیرد

اخبار مرتبط

نظرات