رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به جایگاه خاص استان در تامین امنیت کشور تاکید کرد: اینکه سرمایه گذار خارجی کرمانشاه را برای تولید ترجیح میدهد یعنی آنکه امنیت در وجوه مختلف از جمله سرمایه گذاری در استان ارتقا پیدا کرده است. به گزارش میلکان آنلاین؛ محمد ابراهیم الهی تبار در آئین […]

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به جایگاه خاص استان در تامین امنیت کشور تاکید کرد: اینکه سرمایه گذار خارجی کرمانشاه را برای تولید ترجیح میدهد یعنی آنکه امنیت در وجوه مختلف از جمله سرمایه گذاری در استان ارتقا پیدا کرده است.

به گزارش میلکان آنلاین؛ محمد ابراهیم الهی تبار در آئین تکریم و معارفه مدیر کل دفتر امنیتی استانداری با بیان اینکه مسائل امنیتی جزو سه شاخص مهم استان در سیاستگذاری ها و برنامه ریزی هاست افزود: ایجاد تحرک و پیشرفت در حوزه امنیتی است که می تواند موجب بهره گیری از ثروت های خدادادی استان و ارتقای شاخص های اقتصادی شود.

وی با اشاره به موقعیت حساس استان ، شرایط مرزی و همسایگی با استان های آلوده عراق تاکید کرد: توفیقاتی که در استان برای حوزه امنیتی حاصل شده ماحصل تلاش همه اعضای شورای تامین استان بوده است.

الهی تبار با بیان اینکه لازمه کار مسئول امنیت استان برای پیگیری و تصمیم گیری خوب داشتن اطلاعات مناسب و تحلیل های کارشناسی است تصریح کرد:هر چه این نقاط تقویت شوند و نقاط ضعف چاره اندیشی شود احساس امنیت بیشتر می شود و در مسیر توسعه استان موثرتر پیش خواهیم رفت.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به ورود سرمایه گذاران خارجی به استان گفت: این اقدام پیام خوبی برای نشان دادن امنیت سرمایه گذاری در کرمانشاه است، البته یکسری اتفاقات در واکنش به آن رخ داد که اصلاح آن نیازمند کار فرهنگی است.

الهی تبار در ادامه با اشاره به سنگینی ماموریت های حوزه امنیتی و جایگاه خاص کرمانشاه در تصمیم گیری های امنیتی کشور تصریح کرد: در سال ۹۶علیرغم وقوع زلزله و مشکلات اقتصادی مسایل بخوبی رصد و کنترل شد و در اتفاقات آبان ماه امسال نیز، بسیار سریع مسایل مدیریت شد هر چند که تحلیل وقایع یناز به پرداخت واقع بینانه دارد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه افزود:استان کرمانشاه در دو سال گذشته استان پر ترددی بوده و بسیاری از مقامات و شخصیت های کشوری به استان سفر کرده اند علیرغم آن امنیت ترددها بخوبی تامین شد.

وی ادامه داد: این عملکرد در سیل بهار امسال و اربعین نیز استمرار یافته به  طوریکه کرمانشاه با وجود تردد میلیونی زوار هیچ چالش امنیتی را بخود ندید.

الهی تبار با بیان اینکه ملاک عمل در حوزه امنیتی، حضور و مشارکت مردم است تاکید کرد: هرچه مردم حضور بیشتر داشته باشند پایداری و کیفیت امنیت بیشتر خواهد بود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با قدر دانی از خدمات و تلاشهای فاضلی مدیر کل سابق دفتر امنیتی و صادقانه خواندن اقدامات رسول مرادی معاون دفتر امنیتی اظهار داشت: با شناخت مطلوبی که مدیر کل جدید دفتر امنیتی از حوزه کاری خود دارد انتظار می رود که مسیر بهترو کارشناسانه تر در تقسیم وظایف، پیگیری مصوبات و تحلیل مسایل استان پیموده شود.

الهی تبار در پایان با اشاره به اقدامات و برنامه ریزی های حوزه امنیت در انتخابات خاطر نشان کرد: آنچه که در انتخابات مورد انتظار است مشارکت و حضور حداکثری مردم خواهد بود.

در این آئین با ارائه لوحی از تلاشهای بهرام فاضلی زاد مدیر کل سابق امنیتی استانداری قدر دانی شد و نصرت الله مرادی به عنوان مدیر کل جدید دفتر امنیتی معارفه شد.

 

اخبار مرتبط

نظرات