رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

مرادی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: وزیر بهداشت ، درمان و ‌آموزش پزشکی به استناد رای صادره در دویست و هفتاد و ششمین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم‌پزشکی موافقت اصولی تاسیس دانشکده توانبخشی را صادر نمود. به گزارش میلکان آنلاین؛وی اظهارداشت: موافقت تاسیس این‌دانشکده شامل رشته های کاردرمانی ، فیزیوتراپی و گفتار درمانی […]

مرادی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: وزیر بهداشت ، درمان و ‌آموزش پزشکی به استناد رای صادره در دویست و هفتاد و ششمین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم‌پزشکی موافقت اصولی تاسیس دانشکده توانبخشی را صادر نمود.
به گزارش میلکان آنلاین؛وی اظهارداشت: موافقت تاسیس این‌دانشکده شامل رشته های کاردرمانی ، فیزیوتراپی و گفتار درمانی است. دانشکده توانبخشی به عنوان ‌نهمین دانشکده دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه در این استان راه اندازی خواهد شد .
وی افزود تعیین ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته های مذکور منوط به بازدید و اعلام نظر از سوی دبیرخانه مربوطه و ‌تایید شورای گسترش دانشگاه های علوم‌پزشکی خواهد بود.
 مرادی گفت: این موفقیت را به اعضای هیات علمی ، کارکنان و دانشجویان و نیز فرزندان این استان که با تحصیل در این رشته ها به کشور خود خدمت خواهند کرد ، تقدیم می کنیم.
گفتنی است دانشکده پرستاری و‌مامایی دانشگاه در سال ۱۳۴۴ ، دانشکده پزشکی سال ۱۳۵۵ ، دانشکده بهداشت سال ۱۳۷۶ ،دانشکده داروسازی سال ۱۳۸۱ و دانشکده پیراپزشکی در سال ۱۳۸۶ تاسیس شده اند.
همچنین دانشکده دندانپزشکی دانشگاه در سال ۱۳۸۶ ، دانشکده پرستاری سنقر و‌کلیایی سال ۱۳۹۲ ، دانشکده علوم‌تغذیه و‌ صنایع غذایی در سال ۱۳۹۶ تاسیس شده و دانشکده توانبخشی نیز به زودی تاسیس خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات