رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از انجام ۳۵ مورد فرزندخواندگی در استان از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: ۶۰ خانواده نیز متقاضی فرزندخواندگی در استان هستند که پشت نوبت قرار دارند. به گزارش میلکان آنلاین؛ کمیته فرزندخواندگی بهزیستی استان کرمانشاه به ریاست فاطمه رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان،  کوهی معاون امور اجتماعی، کارشناسان مربوطه […]

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از انجام ۳۵ مورد فرزندخواندگی در استان از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: ۶۰ خانواده نیز متقاضی فرزندخواندگی در استان هستند که پشت نوبت قرار دارند.

به گزارش میلکان آنلاین؛ کمیته فرزندخواندگی بهزیستی استان کرمانشاه به ریاست فاطمه رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان،  کوهی معاون امور اجتماعی، کارشناسان مربوطه در محل سالن جلسات حوزه مدیرکل بهزیستی استان برگزار شد.

مدیرکل بهزیستی استان در این کمیته اظهار داشت: سازمان بهزیستی متولی در امور سرپرستی کودکان بی‌سرپرست ،بدسرپرست و فرزندخواندگی است و تمام اقدامات و هماهنگی‌های مربوطه از طریق این سازمان به عمل می‌آید.

رضوان مدنی از انجام ۳۵ مورد فرزندخواندگی در استان از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: ۶۰ خانواده نیز متقاضی فرزندخواندگی در استان هستند که پشت نوبت قرار دارند.

این مسئول تصریح کرد: کرمانشاه جزو استان های پیشرو در امر فرزندخواندگی است که انجام هرگونه فرزندخواندگی با توجه به وضعیت کودکان و با همکاری دادگستری صورت می‌گیرد.

اخبار مرتبط

نظرات